ARA02129092814

Beylikdüzü Ev Temizliği

Beylikdüzü Ev Temizliği Şirketleri

İstanbul’un en büyük ilçeler arasında yer alan Beylikdüzü 2010 ve sonrasında hızlı bir nüfus artışı yaşamıştır. Bu hızlı nüfus artışı ile birlikte inşaat sektörünün hareketlenmesi ve sonuç olarak  konut sayısı İstanbul’un birçok ilçesini geçmeyi başardı. Beylikdüzünde ki bu gelişmeler hizmet sektörünün de bu ilçede yoğunlaşmasına neden oldu. Bu sektörlerden bir tanesi olan ev temizliği hizmeti hatırı sayılır bir talep almaktadır. Kale Temizlik Şirketi olarak beylikdüzü ve semtlerinde bu talepleri karşılamak üzere profesyonel bir oluşum içerisinde hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü ev temizliği şirket taleplerini yerine getiren kale temizlik şirketimiz alanında lider konumda olan bir şirket olarak bölgede marka değeri kazanmıştır.

Kale temizlik olarak ev temizliği taleplerini kategorilere ayırarak hizmet seçeneklerimizi geliştirdik. Bu sayede her müşteri için farklı hizmet kategorisini devreye alarak müşteri memnuniyeti konusunda en iyi sonuçları üretiyor oluyoruz.

Beylikdüzü Ev Temizliği Kategorileri

 1. Eşyalı Ev Temizliği; Genel olarak en çok talep edilen temizlik kategorisidir. Müşterilerimizin yaşıyor olduğu evlerini belirli bir zaman diliminde temizletmek istediğinde bizlere başvurmaktadır.
 2. Boş Ev Temizliği; Müşterilerimiz kiralamış ya da satın almış olduğu evlerine yeni taşınmak istediklerinde eğer ki taşınmak istediği evi daha önceden bir kiracı duruyor ise bu durumda boş ev temizliği hizmet seçeneği devreye girmektedir.
 3. Ev Temizliği Cam Silme; Sadece cam temizliği hizmeti talepleri için sunmuş olduğumuz bir hizmet türüdür. Bu hizmet türünde sadece camların temizliği yapılmaktadır.
 4. İnşaat Sonrası Ev Temizliği; Daha önce herhangi bir ailenin yaşamamış olduğu inşaat bitimi sonrası yaptırılmak istenen temizlik şekli olarak tanımlamaktayız. Bu hizmet de kaba ve ince ev temizliği şeklinde ikili bir çalışma yapılmaktadır.
 5. Genel Ev Temizliği; Bu temizlik seçeneği eşyalı ev temizliği seçeneğimizin basite indirgenmiş halidir. Yani ev içerisinde belirli bölümlerin temizlenmesi için talep edilen bir çalışmadır.
 6. Detaylı Ev Temizliği; Eşyalı ev temizliği taleplerinde genel temizliğe göre daha detaylı olarak yapılması talebini oluşturulmuştur. Bu temizlik seçeneğinde evde duvarlar dâhil olmak üzere ine temizlik çalışması yapılmaktadır. Genel olarak bu temizlik seçeneğinde çoklu personel desteği sağlanmaktadır.
 7. Evde Ütü Hizmeti; Tam olarak bir temizlik olarak kabul edilmese de temizlik şirketleri tarafından sağlanan bir hizmettir. Kale temizlik şirketi olarak bu talepleri karşılamaktayız.
 8. Taşıma Öncesi Ev Temizliği; Boş ev ve inşaat sonrası ev temizliği seçeneklerinin bir arada olduğu bir hizmet seçeneğidir. Taşınılacak olan evin durumuna göre bu iki seçenekten bir tanesi belirlenir ve ona göre çalışma yapılır.
 9. Boya Badana Sonrası Ev Temizliği; Bahar aylarında talep gören bir çalışma şeklidir. Boya sonrası ustanın özellikle duvar dipleri, cam ve pimapenlerin ( pvc ) boya kalıntılarından arındırılması için talep edilmektedir.
 10. Yangın Sonrası Ev Temizliği; Yaşanmasını istemediğimiz bir durum olsa da evlerde yangın çıkabilmekte ve sonrasında kısmen veya daha geniş bir alana yayılmış is ve yanık eşya kalıntıları oluşmaktadır. Bu durumda özellikle is, koku ve kurtulan eşyaların temizliği çalışmaları yapılmaktadır.
 11. Taşıma Sonrası Ev Temizliği; Bizlere özgün bir olgu olan bu çalışma da taşınmış olduğumuz evi temiz bırakmayı isteriz. Bu nedenle genel bir temizlik çalışması yapılır. Kaba temizliğin biraz daha detaylandırılarak yapılmasıdır.
 12. Su Baskını Sonrası Ev Temizliği; Zemin katta olan evlerde yoğun yağmur sonrası oluşan su baskınları veya ev içerisinde tesisat sisteminde oluşan problemler nedeni ile oluşan su baskınlarında çözüm üretmekteyiz.
 13. Tadilat Sonrası Ev Temizliği; Ev içerisinde yapılan tadilatlar ( Balkon kapatma, Duvar kırma, ev dekorasyon çalışmaları ) sonrasında talep edilen detaylı temizlik çalışmasıdır.

Görüldüğü gibi oldukça fazla kategori çalışması yaparak müşterilerimiz için seçeneklerimizin sayısını arttırdık. Amacımız müşterilerimizin taleplerine lokal çözümler üreterek bilinçli çalışmalar gerçekleştirmektir.

Temizlik Taleplerin de Fiyat Politikamız Nasıldır?

Kale temizlik şirketi olarak beylikdüzü ev temizliği hizmetlerinde fiyatlarımızı belirlerken öncelikli olarak hangi kategoride bir çalışma talep edilmektedir bu belirlenir. Çünkü her kategori için farklı bir fiyatlandırma aralığı mevcuttur. Daha sonrasında ise temizlenecek alanın metre kare olarak bilgisi talep edilir. Ve son olarak bu iki bilgi bir araya getirilerek hizmet için kaç personel gerektiği hesaplanır. Ve son olarak malzemeli ve malzemesiz iki fiyat ortaya çıkar. Müşteri destek hattımızı arayarak bu bilgileri bizlerle paylaşmanız durumunda kısa süre içerisinde sizler için en ideal bir fiyat çalışması yapılır ve tarafınıza bilgi verilir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi talepleriniz için ev temizliği yanında birçok hizmet seçeneğimizde mevcuttur. Kısaca bilgi vermek gerekir ise ofis, inşaat sonrası, dış cephe, villa temizlikleri saya biliriz. Daha fazla bilgi almak için bizleri 7/24 araya bilirsiniz.

Kale Temizlik Şirketi profesyonel çözümler ile doğru şirket seçimi yaptığınız konusunda sizlere güvence vermektedir.

Kale temizlik şirketimiz müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Çoklu personel ile hizmetlerimiz de mesai bitimi müşterimizin kontroller sonrası memnuniyetini bizleri bildirmesi durumunda sonlanmaktadır.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri arasında müşteri memnuniyeti ve kurumsal hizmet anlayışı ile en çok tercih edilen şirketler arasında olmak bizler için gurur kaynağıdır. Doğru ve yenilikçi çözümler sunan aynı zamanda işini severek yapan bir şirket yapısı ile temizlik taleplerini beklemekteyiz. Bizlere 7/24 haftanın tüm günleri istediğiniz her saat aralığında telefon ile ulaşa bilirsiniz.

3 Comments on Beylikdüzü Ev Temizliği

 1. Naime Altın // Nisan 25, 2016 at 6:42 am // Cevapla

  Beylikdüzü temizlik şirketi için google üzerinde yaptığım arama sonrasında kale temizlik şirketi ile tanışma fırsatını yakaladım. Yeni taşındığım için herhangi bir komşumdan firma ismi isteyemedim. Bu nedenle internet üzerinden bu şirket ile bağlantıya geçtim. İnşaat sonrası ev temizliği için 3 personel ve malzemelerin şirketin getireceği bir fiyat üzerine anlaştık. Kale temizlik telefon ile üzerinde durduğu tüm ayrıntıları yerine getirerek ince bir temizlik çalışması yaptılar. Daha sonrasında 15 günde bir olacak şekilde genel ev temizliği üzerine de bir anlaşma yaptık. Şirket kendi kuralları içerisinde müşteri memnuniyetini kesinlikle önemsiyor ve bu konuda eki yaşadığım bölgede ki temizlik şirketlerine göre çok iyi durumdalar. Ben aynı bölgedeki arkadaşlarıma tavsiye etmeyi düşünüyorum öyle bir talep gelir ise.

 2. Beylikdüzü temizlikçi bayan bulmak için Kale temizlik şirketi ile iletişime geçtik. Sizde biliyorsunuz ki temizlikçi bayan bulmak gerçek anlamda büyük problemler yaşatıyor bizlere. Öncelikle ya eli çok ağır oluyor, ya onu bunu yapmak tarzında sıkıntılar yaşatıyorlar bize ve bazen de randevu saatlerine uymuyorlar ve sizleri ortada bırakıyorlar. Bu durumları çok iyi biliyorum çünkü her zaman bu sorunlarla karşılaştım Beylikdüzü temizlik şirketi şeklinde yapmış olduğum arama sonrasında Kale ile karşılaştım ve bu çekincelerimi paylaştım kendileri ile ve bana bu konuda söz verdiler. İlk hafta gönderdikleri temizlik personeli sorunsuz oldu. Sonrasında ikinci ve üçüncü haftada sorunsuz çalışma gerçekleştirmeleri sonrasında sitelerine gelip böyle bir yorum yazmak istedim. Kale temizlik şirketini ev temizliği konusunda tavsiye ediyorum. Kaliteli hizmet veren bir şirket.

 3. İnternet üzerinden yaptığım araştırma hem güvenilir hem kaliteli bir hizmet anlayışına sahip temizlik şirketlerine ulaşmaya yönelikti. Yöneldiğim temizlik şirketleri istediğim kalitede ve güvenilirlikte olmadığı için araştırmalarıma devam ederken kale temizlik şirketi fiyat güven ve kalite üçlemesinde içimi son derece rahatlatarak verdiğim karardan memnuniyet duymamı sağladı. Profesyonel ekini ve titiz çalışma anlayışıyla tekrar tekrar gönül rahatlığıyla çalışabileceğim bir şirket oldu. Bundan sonra çevremdeki herkese bu güvenilir şirketi tavsiye edebileceğimi belirtmek isterim. Güleryüzlü bir ekiple pırıl pırıl iş yerleri, evler için Kale temizlik ile irtibata geçerek yaşam alanlarınıza temizliğin iç açıcı havasını getirebilirsiniz. Temizlik konusunda kararsızlık yaşıyor ve piyasada hangi kuruluşa güvenebileceğinizi düşünüyorsanız Kale temizlik şirketini deneyimlediğinizde siz de benimle aynı görüşe sahip olacaksınız. Benim için son derece doğru bir seçim olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra da temizlik konusunda tercihimi bu yönde kullanıyorum.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*