ARA02129092814

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

beylikduzu-temizlik-sirketi

Temizlik hizmeti, birçok alanda hijyenik bir ortamın oluşturulması adına birtakım bakım servislerini içerir. Bu servisler, Kale Temizlik Şirketi’nin de hizmet verdiği Beylikdüzü’nde de yer almaktadır. Bu noktada temizlik hizmeti olarak kaliteli bir hizmet anlayışının varlığı, bir zorunluluk kapsamında yer alır. Kale Temizlik Şirketi olarak da profesyonel bir hizmet sağlama çerçevesinde, Beylikdüzü’nde temizlik hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetler;

Nasıl Yapılır?
Verilen temizlik hizmeti neleri kapsar?
Verilen hizmetler nasıl uygulanır?
Personel malzeme bilgisi
Firma kalitesi ve güvenirliği
Verilen fiyatlar nelere göre şekillenir?

gibi çeşitli soru ve başlıkları içerisinde barındırmaktadır. Bu soru ve başlıkların açıklanması ile Beylikdüzü temizlik şirketleri ve verilen hizmetler hakkında bilgi sahibi olunur.

Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü ve çevresinde yer alan temizlik şirketleri ve hizmetleri, temizlik hizmetini sağlarken çeşitli başlıkları içerisinde barındırır.

I. Hijyen unsurunu sağlama

Temizlik yapılacak olan alanın temiz ve bakımlı bir halde olması, hijyen unsurunu ön plana çıkarır.

 • Uzman personellere yer verme

Temizlik alanında uzman personellerin varlığı, temizlik işlemlerinin daha kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

II. Profesyonel bir hizmet sunma

Profesyonel nitelikli bir temizlik hizmeti sunmak, müşteri memnuniyetinin olmasını meydana getirir.

 • Zamanında iş bitirme

Belirtilen zaman içerisinde temizlik işlemlerini bitirmek, iyi bir referansı da beraberinde getirir.

Kale temizlik şirketi olarak bu detaylara dikkat edilmekte ve temizlik hizmetinin nasıl yapılacağı konusunda bilgiler verilmektedir.

beylikduzu-temizlik-sirketi

Verilen Temizlik Hizmeti Neleri Kapsar?

Beylikdüzü ve çevresinde verilen temizlik hizmetleri, temizlik hizmetinin yapılacağı mekana göre şekillenen bir temizlik anlayışı ile hareket eder. Bu hareket kapsamında, standart, detaylı ve periodik olarak tanımlanan hizmet seçenekleri mevcut olmaktadır. Kale Temizlik Şirketi hizmet kapsamında da yer alan;
● Ev
● Ofis
● Dış cephe
● Villa
● Koltuk
● Halı yıkıma
gibi çok çeşitli hizmetler de sağlanmaktadır.

Verilen Hizmetler Nasıl Uygulanır?

Kaliteli temizlik ve kurumsal şirket yapısı içerisinde yer alan Beylikdüzü’nde temizlik şirketleri, sağladığı hizmetleri güler yüzlü personeller ve memnuniyet garantili hizmet anlayışı ile müşterilerine sunar. Profesyonel temizlik faktörlerine dikkat edilmesi gerekliliğinden dolayı verilen hizmetler, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre form kazanarak meydana gelir. Ek olarak hizmetlerin şirket bünyesinde yer alan yükümlülüklere göre müşterilere sunulması da sağlanan hizmetlerin uygulanma noktasında var olan etmenlerden birisidir.

Personel Malzeme Bilgisi

Profesyonel temizlik hizmeti, tecrübeli bir personel kitlesini de beraberinde getirmektedir. Kale Temizlik Şirketi olarak bünyemizde barındırdığımız deneyimli kadrolarımız ile profesyonel bir temizlik hizmeti vermekteyiz. Bu noktada yer alan personellerimiz, temizlik hizmeti konusunda bulunan çeşitli temizlik malzemelerine hakim olmakta ve müşterilerimizin belirlediği temizlik türüne göre uygulama safhalarını içeren malzeme bilgilerine sahip olmaktadır.

beylikduzu-temizlik-sirketi

Firma Kalitesi ve Güvenirliği

Bir temizlik firmasının kalitesi ve güvenirliği, temizlik konusu çerçevesinde yer alan birtakım sorulara getirilen cevaplar ile belirli olmaktadır. Bu sorular;

Neden güvenirlik?

Temizlik hizmeti sırasında, yaşanabilecek aksaklıkları minimuma indirmek için güvenilir bir temizlik şirketine başvurulmalıdır. Beylikdüzü’nde temizlik şirketleri de bu güvenirliği sağlamaktadır. Kale Temizlik Şirketi olarak da sağladığımız referanslar itibariyle bu konuya önem vermekteyiz.

Nasıl bir hizmet seçilmeli?

Temizlik hizmetine erişmekte, kaliteli ve profesyonel temizlik anlayışına sahip şirketlere başvurulmalıdır. Yapılacak olan temizlik alanının genişliği ve temizliğinin bireysel olarak yapılma ihtimalinin düşük olması, beraberinde temizlik detaylarına önem gösteren şirketleri seçmeyi gerektirir. Bu gereklilik kapsamında yer alan şirketin sağlayacağı fiyat tercihleri de nasıl bir hizmet seçileceği sorusunun cevabı olmaktadır.

En iyi temizlik firması nasıl belirlenir?

Temizlik firması belirlenirken temizlik unsurlarına önem gösterip göstermediğine bakmak, standart olarak dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Bu noktada, en iyi temizlik firmasını belirlemek ise temizlik şirketinin referanslarına, kaliteli temizlik hizmeti sunup sunmadığına ve profesyonel temizlik konusunda bir geçmişe sahip olup olmadığına bakılarak belirlenir. İfade edilen faktörleri içerisinde barındıran Kale Temizlik Şirketi, temizlik sektörünün önde gelen şirketlerinden birisi olmaktadır.

Verilen Fiyatlar Nelere göre Şekillenir?

Temizlik hizmetleri sağlanırken birtakım unsurlara göre fiyat tabloları şekillenir. Bu tablolar içerisinde Beylikdüzü’nde temizlik şirketleri genel olarak müşterilerinin tercihlerine göre bir fiyat listesi sunar. Fiyat listesi; temizlenecek mekanın büyüklüğü, temizlik süresi, temizlik esnasında yer alacak personel sayısı ve kullanılacak malzemelerin çeşidi, temizliğin sürekli olarak yapılması isteği ve diğer ekstra temizlik unsurlarına sahip olan paketlere göre oluşturulmaktadır.

Kurumsal şirket anlayışı ile hareket eden her temizlik şirketi, bu noktalara göre fiyat listesi belirlemektedir. Kale Temizlik Şirketi olarak bu noktalara önem göstermekte, uygun fiyat listesi hazırlamakta ve %100 memnuniyet garantisi ile her konudaki temizlik isteklerine profesyonel kadrolarımız ile cevap sağlamaktayız.

 

 

35 Comments on Beylikdüzü Temizlik Şirketi

 1. Günlük temizlikçilere pek güvenmediğim ve arkalarından sürekli yaptıkları işi takip etmek zorunda kaldığımdan, profesyonel bir kuruma evimi temizletmek istiyordum. Beylikdüzü Temizlik Şirketine zamanında ve hiç bir aksilik olmadan titizlikle yaptıkları iş için teşekkür ederim

 2. Hizmetten memnun kaldım. Sürekli kendisini yenileyen bir şirket.Her zaman tercih edebilirim

 3. Günümüzde her temizlik şirketine güvenilmiyor. Malesef her temizlik şirketi temiz ve titiz çalışmıyor bu yüzden güvenilir bir temizlik şirketi ev hanimlarinin ya da iş yeri sahiplerinin islerini kolaylastiracagindan beylikdüzü temizlik şirketini denemekte fayda var. Güvenilir, hizmette kaliteli ve islerine özen gösteren bir şirket.

 4. Beylik düzü temizlik şirketi, güler yüzlü, güvenilir ve profesyonel kadrosu ile kısa zamanda en iyi hizmeti tarafımıza vermiştir. Çok teşekkür ederiz. İlk tercihimiz Beylik düzü temizlik şirketi..

 5. Dedikleri kadar iyi ve iddialı bir şirket gerçekten. Birkaç gün önce kendilerini deneme fırsatım oldu ve çok memnun kaldım. Umarım bu çizgide devam ederler.

 6. Beylikdüzü temizlik şirketi işini gerçekten hakkıyla yapan firmalardan birisi. Sundukları hizmetten çok memnun kaldım. Evimi dip bucak temizledikleri gibi eşyalarıma da çok özen gösterdiler. Personel güler yüzlü ve güvenilirdi. Verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim, herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 7. Ceren Koçer // Ekim 15, 2014 at 6:14 pm // Cevapla

  Temizlik konusunda benim gibi titizseniz gönül.rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. hem güvenilir hem hijyenik çalışanları ile benim içim rahat. Hayatımı kolaylaştırdılar.

 8. İlk defa bir temizlik hizmetinden memnun kaldım.Bugüne kadar denemediğim temizlik şirketi kalmamıştı.Sanırım bundan sonra Beylikdüzü temizlik şirketi ile çalışacağım.Her ayrıntıyı düşünmüşler.Emeklerine sağlık,herkese tavsiye ediyorum.

 9. Ev,ofis,villa,dış cephe cam ,inşaat sonrası temizliği,fabrika temizliği ve daha birçok mekan temizliği için aklınıza gelebilecek birkaç temizlik firmasından birisidir.Öncelikle yaptıkları işte çok profesyonel ve titizler.Hiçbir yere zarar vermeden ve ustalıkla temizliği yapıyorlar. Hem de çok kısa sürede.Kullandıkları kimyasallarda gayet güvenilir ve kaliteli markalardır.Ben şahsen gündelikçilere pek güvenemiyordum.Sürekli takip ediyor ve kontrol ediyordum açıkçası.Ama Beylikdüzü temizlik şirketi gerçekten güvenebileceğiniz bir firmadır.Özellikle çalışan bayanların işlerinden geri kalmadan ev temizliklerini halletmelerini sağlıyor.Üstelik fiyatları da çok ekonomik.Her bütçeye hitap ediyorlar.Ben gayet beğendim,çok memnun kaldım.Evini ve yaşadığı mekanları kısa sürede tertemiz bulmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

 10. Beylikdüzü’nde bir çok firma olmasina rağmen hrm cok fazla fiyat ödemeden hem de gonul rahatlığı ile evinizin ya da ofisinizin temizliğini emanet edebileceğiniz bir firma. Tavsiye ederim çünkü temizlik emanet etmek zordur.

 11. Sizi siz yapan evinizin temizlik vakti geldiğinde, evde olmadığım zamanlarda aklımın evde kalmasından hoşlanmıyorum veya eve döndüğümde ister istemez köşe bucakta toz kalmış mı diye kontrol etmek canımı sıkıyor ya da bana 3’te denmişti ama saat 5 oldu hala neden bitmedi anlamıyorum gibi cümleleri hayatınızdan çıkarmak ve dahası yüz de yüz garantili bir temizlikle tanışmak istediğinizde Beylikdüzü Temizlik Şirketi size seve seve yardımcı olacaktır. Ev temizliğini yük olmaktan çıkarmak için denemenizi tavsiye ederim. 🙂

 12. Dedikleri kadar iddaa’lı bir şirket gerçekten. Aklınız kesinlikle evde kalmıyor. Temiz, düzenli, güvenilir bir şekilde iş yapıyorlar. Tavsiye ederim.

 13. Gerçekten temizlik sirketi olarak cok iddiali bir firma. Kullandiklari malzemeler ve isinde profesyonel calisanlari ile evi rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Dondugunuzde evi pırıl pırıl gorebilirsiniz.

 14. Tüm güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Kale temizlik şirketi profesyonel hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti verecektir.

 15. Beylikdüzü temizlik şirketi arayarak bu kale temizlik şirketini tanıdım ve yaklaşık 5 aydır düzenli olarak çalışmaktayım. Yoksa gelip sitesine yorum yazmazdım. 3+1 evim için düzenli olarak haftada bir bayan çağırmaktayım. Bazen denemek için farklı bayanlar istedim ve her gelen bayan bir diğerinin kalitesinin üstüne koyarak hizmet verdiler. Sanki şirket durmadan personellerine eğitim veriyordu. Kale temizlik şirketini arayıp işin açıkçası sordum bu durumu. Şirket bana hizmet içi eğitimlerin sürekli olarak yapıldığını söyledi. Şuan bizim apartmanda merdiven temizliği dahil 5 eve daha benim tavsiyelerim ile hizmet veriyorlar. Kale temizlik şirketine bu konudaki profesyonel anlayışı için teşekkür ederim.

 16. Beylikdüzüne yeni taşınacağım, taşınmadan önce yeni kiraladığım 3+1 evimi temizletmek istiyorum. Daha öncesinde hiç bir kiracı oturmamış inşaat sonrası temizlik yapılacaktır. Bu konuda fiyat teklifi istiyorum.

  • Zeynep hanım merhabalar. Talep etmiş olduğunuz fiyat teklifini sistem üzerinde bildirmiş olduğunuz mail adresine bildirdik. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizlere mail karşılığı olarak telefon bilginizi paylaşa bilirsiniz. Kısa süre içerisinde müşteri danışmanlarımız sizleri arayarak detaylı bilgilendirme yapacaklardır.

 17. Kale Temizlik Şirketi olarak bizlere istediğiniz saatlerde ulaşa bilirsiniz. Whatsapp destek hattımız 05375115969 nolu telefonumuzda aktiftir. Beylikdüzü Sakinleri bizlere bir telefon kadar yakındır. Amacımız müşterilerimize her konuda kolaylık sağlamaktır.

 18. Hatice Ö. // Ocak 4, 2016 at 1:16 pm // Cevapla

  Yeni yıl öncesi ofis temizliğimiz için hizmet aldık gercekten calısanların güleryüzlü olması ve işlerinin hakkını vererek yapmaları cok hos bunun için tesekkur ederiz.

 19. Saliha Yağcı // Ocak 17, 2016 at 10:54 pm // Cevapla

  Açtığım iş yerinin yeni bina içinde olması nedeniyle,ciddi anlamda her yer batmıştı.Resmen pencere kenarlarına kadar her yer tertemiz olmuş,bu kadar güzel bir iş beklemiyordum açıkcası,bunun Kale Temizlik Şiketine için teşekkür ederim,işinizi profesyonel yapıyorsunuz,aldığınız ücreti de sonuna kadar hakediyorsunuz.

 20. Tavsiye üzerine bu şirketten temizlik hizmeti aldım, herkes çok sıcakkanlı ve işini en iyi şekilde yapan insanlar,çok memnun kaldım,teşekkürler

 21. Onlarca soru sorup başlarının etini yememe rağmen öncelikle her soruma detaylı şekilde cevap verdiğiniz için minnettarım, çünkü ben evimin temizliği konusunda oldukça hassasım, zamanında başka temizlik firmasını çağırmıştım ve kullandıkları temizlik aletleri yüzünden evimin yüzeyi çizikler içinde kalmıştı.Ama siz bu konuda çok hassas davrandınız,evi tertemiz teslim ettiniz.Herşey için teşekkür ederim.

 22. İşinizi profesyonel yapıyorsunuz.Yeni taşındığım ev için sizi tercih etmiştim,bundan sonra da ilk tercihim siz olacaksınız.

 23. Kerem Çolak // Ocak 18, 2016 at 5:18 pm // Cevapla

  Tavsiyeler üzerine şirketinizi tercih ettim.Dedikleri kadar varmış. İyi bir ekip ve şirketsiniz tebrik ederim.

 24. Yüsra Şahin // Ocak 19, 2016 at 5:48 pm // Cevapla

  Merhaba evim iki gündür sizlere emanetti, bugün teslim ettiler,eve girdiğimde ağzım açık kaldı çok sağolun işinizi hakkıyla yapmışsınız.Bu yüzden teşekkür etmek istedim. Bol kazançlar

 25. Beylikdüzün de yer alan ofisimiz için kale temizlik şirketi ile periyodik olarak çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Ayda 4 defa ofisimize personel göndermektedirler. Yaklaşık olarak 3 ay gibi bir süredir çalışıyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz. Şirket ile ilgili şuana kadar en ufak bir sıkıntı yaşamadık. Gerek kullanılan malzemeler gerek ise personeller gayet olması gerektiği gibidir. Bir temizlik şirketinden beklenilen bir çok özelliği taşımaktadırlar. Bu konuda kendilerini tavsiye etmekteyiz. Beylikdüzü ofis temizliği için bu şirket ile çalışa bilirsiniz. Daha öncesinden bir çok şirket den teklif aldık ve sonuç olarak kriterlerimize uygun olan bu şirketi seçtik ve doğru bir seçim yaptığımızı bizlere kanıtladılar.

 26. Beylikdüzü temizlik şirketleri şeklinde yapmış olduğumuz google araması sonrasın da Kale temizlik şirketi ile tanışma fırsatını yakaladım. Yaz ayları nedeni ile yazlığımın temizlenmesi gerekiyordu. Telefon ile yaptığım görüşme sonrasında Kale temizlik şirketi ile anlatım ve bu anlaşma sonrasında yapılan temizlik beni çok memnun etti. Bu nedenle web sitelerine gelerek yorumda bulmak istedim. Beylikdüzü Temizlik şirketi olarak tavsiye etmekteyim

 27. Beylikdüzü Kale Temizlik Şirketi ile çalışma şansını çok yakın zamanda bulduk. Temizlik hizmetlerinde nadir olarak gördüğüm bir özellik olan müşteri memnuniyeti için aşırı hassas davranışı bu şirket aracılığı ile görmüş oldum. Neden bu kadar güzel cümleler kuruyorum diye düşüne bilirsiniz. Kısaca değinmek gerekir ise boş bir daire temizliği hizmeti üzerine şirket ile çalıştık. Bir çok temizlik şirketinin çok zor daireler dediği kale kent dairelerine taşınmak için temizlik yaptırmam gerekiyordu. Google üzerinden Beylikdüzü temizlik şirketleri şeklinde arama yaptım ve sırası ile 6 şirketi aradım. Şirketler Kale kente bir daire için temizlik istediğimi söylediğimde ilk tepkileri çok zor temizlik yapıldığı daireler olduğunu söyleyip fiyatları abartılı şekilde dillendirdiler. Sıra Kale Temizlik Şirketine geldiğinde şirket gayet nazik bir dille kale kent dairelerinde genel problemin zemin tabanında yer alan problemler olduğunu ve dairelerin metre kare olarak geniş olduğu şeklindeydi. Ve devamında diğer temizlik şirketlerinin verdiği fiyatlardan aşağı bir rakama garantili bir temizlik yapabileceklerini söylediler. Aslında rakam önemli olsa da boş daire temizliği bir defalık yapılacaktı. Bu nedenle yapabileceğine inandığım bir şirket ile çalışmak istiyordum. Kale gerek güven verici konuşması, gerek referansları, gerek ise daireleri tanıyor olması doğru seçim için yeterli gibiydi. Doğru bir seçim yaptığımı temizlik sonrasında net olarak görmenin mutluluğunu yaşadım. Kale Beylikdüzü temizlik şirketi bu konuda tavsiye edebileceğim nadir şirketler arasında yer aldı. Daha önce yaşadığım ilçelerde de bir çok defa sorun yaşamış biri olarak mutlu oldum ve mutluluğum sizlerle paylaşmak istedim.

 28. Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında villa temizliği talepleri olanlara tavsiye ediyorum Kale temizlik şirketini çünkü ilk kez bu kadar bir şirketten memnun kaldım. 250 metre kare olan villamı sorunsuz ve tam istediğim gibi temizlediler.

 29. 2+1 dairenin duvar temizliğini ne kadara yapıyorsunuz?
  Bilgi rica ediyorum.

  Evim Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır. Daha önceden kiracı oturmaktaydı boya yaptırmak yerine duvarların detaylı bir şekilde silinmesini istiyorum.

  • Merve hanım konu ile ilgili telefon üzerinden görüşme sağlanarak uygun bir fiyat ile anlaşılma sağlanmıştır. Beylikdüzünde ise eviniz merkezimizde olması nedeni ile sizlere özel fiyat çalışmaları yapmaktayız. Ev ve ofis temizliklerinde periyodik çalışmalarda sözleşme yapmaktayız.

 30. Sezai Kılıç // Şubat 27, 2017 at 10:52 pm // Cevapla

  Beylikdüzü temizlik şirketi talepleriniz için Kale temizlik şirketi ile gönül rahatlığı ile çalışa bileceğinizi bire bir hizmet almış biri olarak önermekteyim. Kaliteden ödün vermeden ticari amaçtan çok müşteri memnuniyetine önem veren bir temizlik şirketi ile çalıma fırsatını yakalamak beni mutlu etti. Yeni ofisim için öncelikle inşaat sonrası temizliği sonrasında ise haftalık 1 gün temizlik seçeneği ile çalışmalar yürütme konusunda anlaşma sağladık.

 31. Cumali Yiğit // Mart 1, 2017 at 6:17 am // Cevapla

  Temizlik şirketlerine olan güveni yeniden tazeleyen Kale temizlik şirketlerine çok teşekkür etmek istiyorum. Daha öncesine bir çok beylikdüzü temizlik şirketi ile çalışmış biri olarak memnuniyet oranı %30’larda iken Kalenin hizmet sonrası memnuniyet oranı %90’lara çıktı ve beni tekrardan İstanbul’da bir temizlik şirketinin kaliteli iş yapacağını gösterdiler. Yapılan işi anlatmam gerekir ise yeni acacağım ofisim için inşaat sonrası temizlik ve sonrasında ise genel ince temizlik çalışması yaptırdım. İşlem sırasında personellerin iş bölümü, kullandıkları malzeme ve gayretli çalışma istekleri benim için çok önemliydi. Zaten bu davranış sonucu ortaya sorunsuz bir iş çıkacağı da aşikardı.

 32. Şerife Sade // Mart 12, 2017 at 9:44 am // Cevapla

  Kale Temizlik Şirketi ile tanışmamız İnnovia 2’ye taşınmam ile birlikte olmuştu. 2+1 olan evimin genel ince temizliğini yapma konusunda kendileri ile çalıştım. Beylikdüzü temizlik şirketleri konusunda google üzerinde yaptığım incelemeler sonrasında karşılaştım ve aradım. Yaptığımız çalışma sonrasında kendilerinden kesinlikle çok memnun kaldım. Beylikdüzüne taşınma nedenim mevcut ofisimi de bu ilçeye taşımam nedeniyleydi. Kale Temizlik şirketi ile ofis temizliği konusunda da anlaşma sağladım ve yakın zamanda bu hizmeti de kendilerinden alacağım. Her zaman dediğim bir şey vardır sen işini en iyi şekilde yap iş seni mutlaka bulacaktır. Bu nedenle Kale temizlik şirketi ile çalışıyorum ve Beylikdüzü ilçesi için her zaman tavsiye edeceğim temizlik şirketi olacaktır.

 33. Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesinde yer alan ofisimizin dış cam ve iç mekan temizliği konusunda Kale Temizlik Şirketi ile anlaşma sağladık. Yapılan çalışma için vinç gerekmekteydi bu nedenle iyi bir araştırma yapmak şart olmuştu. Daha önce şişli de yer alan ofisimizin cam ve iç mekan temizliğinde de aynı şekilde vinç gerekliydi ve iyi araştırmadan çağırdığım bir temizlik şirketi nedeni ile çok büyük problem yaşamıştım. Bu nedenle Kale temizlik şirketi referanslarını inceledim ve bu konuda deneyimli olduğunu gördüm. Yaptığım araştırmanın ne kadar iyi ve yerinde seçim olduğunu da gördüm. Kale temizlik personel gerek vinç’in getirilmesi ve kurumsal bir şekilde işini yapması gerek ise personellerin getirdiği temizlik malzemelerin kalitesi beni gerçek anlamda çok memnun etti. Kendilerine teşekkürü bir borç bilirim.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*