ARA02129092814

Tadilat Temizliği

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti

Eğer imkanınız varsa aslında evindeki bazı bölümlere dönem dönem tadilat yaptırmak herkesin hayalidir. Evinizde ya da işyerinizde bazı kullanışsız alanları değiştirmek ve daha işlevsel hale dönüştürmek veya artık zamana yenik düşmüş eskiyen, demode görünen yerleri yenileyip zamana uydurmak. Eğer imkanlar dahilinde ise hiç şüphesiz herkes yaşadığı alanları yenilemek ister. Özenle yapılan plan proje bin bir hevesle seçilen ürünler yeni dolaplar yeni fayanslar yeni renkler. Sizleri bu güzel rüyadan uyandırmak istemeyiz ama maalesef bunun birde sonrası olan tadilat temizliği var. Tadilat bittikten sonra ortaya çıkan tablo insana aklını kaybettirebilir. Çoğu zaman sırf tadilat sonrası oluşacak kirlikten dolayı tadilat yaptırmaktan korkan insanlar vardır. Tüm zeminde ve camlarda boya harç ve alçı lekeleri, kırık seramik tuğla ya da ahşap parçaları toz ve daha akla gelemeyen onlarca kalıntı. Keşke bir sihirli değnek olsa tüm bu pislik ortadan kaybolsa ve bende yenilenen mekanımda oturup keyifle kahvemi içsem dersiniz. Merak etmeyin o sihirli temizlik telefonunuzun öbür ucunda. Kale Temizlik Şirketi bir telefonla yardımınıza koşuyor. Ve tadilattan sonra oluşan tüm kiri göz açıp kapayıncaya kadar temizliyor.

Uzman kadromuz ile size sağladığımız bu dev hizmet en başta ev, villa gibi yaşam özel konutlarla birlikte ayrıca ofis, okul, hastane, otel gibi işyerleri içinde geçerlidir. Temizlenmesi gereken alanın büyüklüğü ve metrekaresinin hiçbir önemi yok çünkü eğitimli personel kadromuzun genişliği sayesinde siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet verebilmekteyiz. Kale Temizlik Şirketi ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren hiç beklemeden ihtiyacınız olduğu süre içinde tadilat temizliği ile ilgili tüm beklentilerinize cevap vermekteyiz.

Kale temizlik Şirketi’nin tadilat sonrası temizlik süreci öncelikle içerideki tuğla, cam, ahşap ve fayans gibi kaba pisliğin bina dışına tahliyesi ile başlar. Daha sonra ince ve detaylı temizliğe geçilir. Tüm zemin, duvar ve camlar harç, moloz, alçı ve boya kalıntılarından bu iş için tasarlanmış yumuşatıcı kimyasallar ve özel temizlik gereçleri ile en ince ayrıntısına kadar temizlenir. Bilindik yöntemlerle bu kalıntılardan kurtulmak mümkün değildir. Kaygılanmanıza gerek yok çünkü bu malzemeler kesinlikle zemine ya da eşyalarınıza zarar vermez. Sizin tadilat temizliği için araç gereç temin etmenize de gerek yok çünkü ekibimiz her türlü ekipmanıyla kapınıza kadar gelmekte.

İstanbul’un her bölgesine kaliteli ve garantili hizmetimizi ulaştırıyoruz. Bunun için yapmanız gereken bizi aramak. Tadilat temizliği gibi zor ve önemli bir konuda işinizi şansa bırakmayın. Yaşam alanlarınıza zarar verebilecek deneyimsiz çalışanları olan ya da kalitesiz ve standartlara uygunluğu olamayan kimyasallar kullanan şirketlerden kaçının. Böyle durumlarda mekanlarınız temizlenmek şöyle dursun, geri dönüşü olmayan ağır tahribatlara maruz kalabilir. Sizde Kale Temizlik Şirketi ile çalışın ve tadilat sonrası temizlik kabus olmaktan çıksın.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*