ARA02129092814

Mimarlık Firmalarına Temizlik Şirketi Hizmeti

İstanbul’da her ay yüzlerce ofis, mağaza, cafe ve restorant açılmaktadır. Bu tür mekanların açılma süreci oldukça teferruatlı bir çalışma sonrası gerçekleşmektedir. Bu çalışmaların en önemlisi ve detaylı olanı iç ve dış mekan dekorasyon düzenlemeleridir. Mimarlık firmaları bu süreçte devreye girerek iç mimarlık hizmetleri ile çalışmalar yürütmektedir. Genel olarak anahtar teslim olarak yapılan anlaşmalar nedeni ile açılış sürecine kadar tüm adımlar mimarlık firmalarının kontrolünde ilerlemektedir. Kale Temizlik Şirketi olarak mimarlık firmalarının son adımı olan dekorasyonu bitmiş olan mekanların temizliği çalışmalarında devreye girmekteyiz. İstanbul genelinde s.o.s, konak, nk gibi onlarca dekorasyon hizmeti veren mimarlık firmaları ile çalıştık ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kale İstanbul Temizlik olarak amacımız mimarlık firmalarının temizlik hizmeti için arayışlarına bayilik adı altında son vermektir. Çünkü mimarlık firmalarından gelen hizmet taleplerinde özellikle çalışma saatleri ve temizlik kategori seçenekleri farklılık göstermektedir. Bu durum nedeni ile istenilen temizlik şirketi arayışları oldukça uzun sürmekte ve çoğu zaman doğru hizmet vermeyen veya fiyat bakımından oldukça yüksek tutarlar içeren anlaşmalar yapılmaktadır. Kale Temizlik Şirketi olarak bu konuda siz değerli mimarlık firmaları için profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Mimarlık Firmaları için Neden Kale Temizlik Şirketi Doğru Seçim?

  1. Mimarlık firmaları ile olan bir çok referans sahibi olmamız bizleri oldukça deneyimli bir konuma getirmektedir. S.o.s, Nk, Konak bunların başlıcaları arasında yer almaktadır.
  2. Personellerimiz arasında her çalışma saatine uygun ekip oluştura bilecek potansiyele sahibiz.
  3. Mimarlık firmaları ile bayilik mantığında bir çalışma projesine sahibiz. Yani çalışma gerçekleştireceğimiz mimarlık firmaları ile aramızda yapmış olduğumuz sözleşme ile süreklilik söz konusu olacaktır. Bu sayede mimarlık firmaları her proje sonrasında temizlik için bir şirket arayışı içine girmeyecek daha öncesinde çalışmış olduğu ve iş disiplini ve hizmet kalitesi konusunda hemfikir olduğu bir şirket ile çalışma fırsatı yakalanmış olacaktır.
  4. Kale Temizlik şirketi bu tür bayilik sözleşmesi imzalamış olduğu firmalar için öncelikli olarak hizmet vermektedir. Yani ani müdahale gibi son dakika işlerde çözüm ürete bilmektedir.
  5. Sonradan hizmet seçeneği, Yani mimarlık firmaları bazı projelerinde sürekli kontrol ve sonradan hizmet vermektedir. Bu alanda temizlik hizmet taleplerinde çok daha uygun fiyatlara çözümler üretmekteyiz.
  6. Büyük projelerde ortaya çıkabilecek yüklü ödemelerde kredi kartı ve taksit seçenekleri ile çözüm ürete bilmekteyiz.
  7. Yangın Sonrası Temizliği ve Dış Cephe Temizliği gibi teknik ve endüstriyel temizlik taleplerinde gerekli olan kimyasal ve makine gereksinimlerinde gerekli alt yapıya sahibiz.
  8. Personellerimiz iş eğitimi ve sağlığı konusunda gerekli eğitimleri almış ve sgk gibi yasal gereksinimleri mevcuttur.
  9. Kale Temizlik Şirketi bayilik sistemine vermiş olduğu önem nedeni ile önce memnuniyet sonra ticari kazanç mantığı ile hareket etmektedir.

Kale Temizlik Şirketi Mimarlık Firmaları bayilik sistemi için yapmanız gereken iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bizlere ulaşmanızdır.

Siz değerli firmalar ile yapacağımız bu ortak sistem ile sizleri sürekli arayış içinde olma yükünden kurtarıyoruz. Bu sistemi geliştirmemizin en büyük nedeni bir çok mimarlık firmasının yaşadığı sorunları bire bir kendilerinden dinleyip tespit etme sonrası ortaya çıkmıştır. Şimdi bizle iletişime geçerek bu sorunlara son verebilirsiniz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*