ARA02129092814

Kıraç Halı Yıkama

Halı yıkama işi başlı başına bir derttir. Tüm evin hayatını durduran bir iştir. Hayatı durdurduğu gibi fena halde yorulmanıza sebep olacak bir iştir de ayrıca. Peki değer mi sizce bu kadar zahmete. Bize sorarsanız değmez çünkü kıraç halı yıkama olduktan sonra bir daha böyle zahmetli işlere kalkışmanın çok anlamsız olduğunu sizlere belirtmek isteriz.

Kıraç Halı Yıkama

Kıraç Halı Yıkama

Anlamsızdır çünkü biraz sonra yaptığımız hizmeti size açıkladığımız da bize hak vereceksiniz. Evvela kıraç halı yıkama fabrikası diğer şirketlere göre çok daha uygun fiyatlarda ve çok daha iyi kalitede hizmet vermenin gururunu yaşar. Bunu siz de bizi seçerek göreceksiniz. Hizmet almak isterseniz bizi telefon aracılığıyla aramanız yeterlidir. Gerisini sadece izlemeniz yeterli. Siz çayınızı veya kahvenizi yudumlayınız kafidir. Bizler şirket olarak evinize kadar gelip temizlenmesini istediğiniz halılarınızı evinizden alıp atölyemize götürüp oradan son derece dezenfekte edebilen makinelerimizle bu işi yapmaktayız.

Kıraç Halı Yıkama Fabrikasını Neden Seçmeliyim?

  1. Halılarınızı halılarımız mantığı ile hizmet sunmaktayız.
  2. Ticari karlılığı sizlerin memnuniyeti yanında arka sıralara göndermiş durumdayız.
  3. Fiyat olarak metre karede en uygun rakamlarla hizmet vermekteyiz.
  4. Ücretsiz servisimiz ve kaliteli personelimiz aynı zamanda son teknoloji makinelerimiz ile yanınızdayız.

Yıkanan ve tertemiz hale gelen halılarınız için kurutma vakti geldiğini anlar ve kurutma işlemine başlanır. Yine sadece halılara özel bir bölmede kurutulan halılar daha sonra parfümleme işlemi için ayrı bir bölmeye geçirtilir. Bu işlemden sonra da firmamıza ait ambalajlarla özenle ambalajlanıp sizlere teslim etmek için yola çıkılır.

Kıraç Halı Yıkama Fabrikası

Kıraç Halı Yıkama Fabrikası

Bu süre zarfında sizden tek istediğimiz bizi sadece telefonla aramanızdır. Gerisi sadece bize aittir. Siz de halılarınızı ik günkü gibi pırıl pırıl görmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kıraç Halı Yıkama Değerlendirme Ankati!

Bizden hizmet alan müşterilerimizin bizlerden aldıkları hizmeti değerlendirmesini rica etmekteyiz. Bu sayede bizle ilk defa çalışacak müşterilerimiz için bir yönlendirme olacaktır.

Kıraç Halı Yıkama Değerlendirme Ankati!

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...