ARA02129092814

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak 5 yılı aşan tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Deneyimli ve profesyonel personellerimiz işlerinin ehli olarak görevlerini yapmaktadırlar. İstanbul’un en büyük ilçelerinden bir tanesi olan beylikdüzündeki talepleri karşılamak için  gerekli olan erkek ve bayan personel sayımız yeteri kadar mevcuttur. Bunun verdiği kolaylık ile kısa süreli randevu verme avantajına sahibiz.

Kale Temizlik Şirketi ile Beylikdüzünde Problemsiz ev, ofis, inşaat sonrası ve daha bir çok alanda temizlik hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmet’de Memunuyet garantisi her zaman sizlerin garantisi olarak yer almaktadır.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi Olarak Neden Biz?

Bu sorunun cevabını sizlere maddeler halinde belirtmek daha doğru olacaktır. Bizleri seçmeniz için sunacağımız en önemli 10 neden şunlardır.

 1. Beylikdüzünde yer alıyoruz. Yani farklı ilçelerde değil adresimiz beylikdüzündedir.
 2. Fiyat politikası olarak piyasa fiyatlarının üstünde değil altında rakamlara hizmet vermekteyiz.
 3. Son teknoloji araç ve gereçlerle hizmet vermekteyiz.
 4. Personellerimiz işlerinde yeterli tecrübeye sahiptir. Ve hizmet içi eğitimlerini almışlardır.
 5. Ev, ofis, inşaat sonrası gibi her türlü alanda temizlik hizmeti vermekteyiz.
 6. Aynı eve birden çok personel sağlamaktayız. Yani bizden istediğiniz kadar personel talep edebilirsiniz. Bu talebin bir sınırlaması yoktur. Burada önemli olan tek ayrıntı her personel artırımı ücreti de artırmaktadır.
 7. 7/24 telefon üzerinden müşteri destek hattımız aktiftir. Yani istediğiniz saatlerde bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilir, randevu günü belirleye bilirsiniz.
 8. Beylikdüzü yanında çevre ilçelerde de hizmet vermekteyiz. Bu sayede bizden memnun kalan müşterilerimiz arkadaşlarına da bizleri önere bilirler.
 9. Temizlik malzemesini talep etmeniz doğrultusunda bizler temin etmekteyiz. Bu zahmetten de sizleri kurtarmak dayız.
 10. Son olarak müşteri memnuniyetinin ticari kardan çok daha ön planda tutan nadir temizlik firmalarından bir tanesiyiz. Müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz.

  Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

  Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü temizlik şirketi ile sizde sorunsuz ve kurumsal kalitede hizmet alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizleri 0212 909 28 14 nolu telefonumuzdan istediğiniz saat aralığında arayarak randevu vermenizdir.

Kale Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak siz değerli müşterilerimizin en çok üzerinde durduğu konu hakkında fikir sahibi olmak için sizlere küçük bir anket çalışması sunmaktayız. Bu anket çalışmasına katılmanızı bekliyoruz.

Kale Beylikdüzü Temizlik Şirketin'den En Önemli Beklentiniz Nedir?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

6 Comments on Beylikdüzü Temizlik Şirketi

 1. Kale Beylikdüzü Temizlik Şirketi ile proesyonel hizmetin nasıl olduğunu net olarak görmüş olduk. Yaptırdığımız hizmetin sonucunu almak gerçek anlamda insanı mutlu etmektedir. Gelen personel gerçek anlamda eğitimli ve deneyimli olduğunu göstermiştir. Beylikdüzümde ev temizliği yaptırmak isteyen bayanlara tavsiye etmekteyim kale temizlik şirketini.

 2. Google de beylikdüzü temizlik diye arattığımda karşıma çıkan kale temizlik ile kısa süre içerisinde randevulaşarak personellerini göndermelerini talep ettim. Gerek telefonda ki anlayışlı ve tutarlı davranışları, gerek ise gelen personelin profesyonel tutumu çok hoşuma gitti. Ev temizliği ile birlikte, duvar silme, cam silme, zemin silme, koltuk yıkatma gibi hizmetleride aldım ve hiç bir şekilde olumsuz bir düşüncem olmadan temizlik işlerini sonlandırdılar.

 3. Beylikdüzü Ofis Temizliği hizmetini kale temizlik şirketinden karşılamaktayız. Haftada bir defa olmak üzere ayda dört defa ofis temizliği hizmeti vermektedir. Yaklaşık olarak iki aydır hizmet alıyoruz ve her hangi bir problem ile karşılaşmadık. Ofis temizliği için kale temizlik şirketini tavsiye etmekteyim.

 4. Temizlik Şirketleri arasında tavsiye edeceğim bir şirket olduğunu bana bu yorumu yazdırarak net olarak göstermiş oldular.

  Neden Kale Temizlik Şirketini Tavsiye Ediyorum ?
  1. Güler yüzlü bir anlayışları var.
  2. Sonuna kadar bizleri dinliyor ve tüm temizlik problemlerimizi not alıyorlar.
  3.Personelleri deneyimli olduğunu net olarak temizlik sırasında göstermekteler.
  4. Beylikdüzün de bir çok firma gibi merdiven altı değil gayet resmi bir şirket.
  5.Ücretler olarak abartılı rakamlar yerine her iş için farklı tutar söyleye bilmekteler.
  6.Personellerine onları değerlendirmemiz için bizlere anket göndererek kurumsallıklarını net olarak göstermişlerdir.
  7.Beylikdüzü ilçesinde temizlik şirketi olarak bir çok referansı vardır ve bunlar arasında komşularım olması beni memnun etmektedir.

  Bu yorumu aldığım hizmetin kalitesinden duydugum mutluluk nedeni ile yazdım. Beylikdüzü ev temizliği hizmeti olmak için kale temizlik şirketi diyorum.

 5. Gün içinde acil olarak personele ihtiyacım olmuştu. Bir çok temizlik şiketini aradım beylikdüzünde hizmet veren. Google sayesinde kale temizlik şirketinie buldum ve aradım. Aradığım 10 şirket de bulamadığım çözumu kale temizlik şirketi sayesinde buldum ve aciliyetimi kısa süre içerisinde çözdürdüm. Kendilerine teşekkür ediyorum. Beylikdüzü acil ev temizliği hizmeti almak isteyenlerin tek seçeneğidir bence.

 6. Kale Temizliği cam silme hizmeti için davet etmiştim. Gerek personel güvenliği, Gerek ise kullanmış oldukları kimyasallar ile bu işte profesyonel bir anlayışları olduklarını gösterdiler. Beylikdüzü cam temizliği hizmeti konusunda kale temizliği seçe bilirsiniz. Ben bu konuda gerekli hizmeti aldım ve gayet memnun kalan müşterileri arasına girdim.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*