ARA02129092814

İstanbul Temizlik Şirketi

Kale temizlik şirketi ismi ile faaliyet göstermekte olan firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir. Profesyonel ve geniş personel kadromuz sayesinde İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlıyoruz. Temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize sağlarken her şeyin tam istenilen kalitede olması bizler için çok önemlidir. Bu nedenle personellerimize sürekli hizmet içi eğitimler veriyoruz. Müşterilerimizin şikayetlerini de göz önünde bulundurarak detaylı ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olacağı temizliğin nasıl olması gerektiği ile ilgili detaylı eğitimler verilmektedir. Eğitimlerle birlikte temizlik hizmetleri için kullanmış olduğumuz araç ve gereç konusunda da en iyi çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Bu alanda güncel üretilen araçları kullanma konusunda özen göstermekteyiz.

İstanbul Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi

Kale İstanbul Temizlik Şirketini Neden Seçmelisiniz?

Kale temizlik şirketinin tüm İstanbul’da faaliyet göstermesi ile birlikte kurumsal bir yapıya sahip olduk. Buna bağlı olarak müşterilerimizin bizleri seçmelerinde bir çok kriter ortaya çıktı. Bu kriterleri yedi madde ile sizlere sunmak istiyoruz.

  1. Kurumsal bir yapıya sahip şirket’den hizmet alacaksınız. Kurumsallığın verdiği kalitede hizmet verilmektedir.
  2. Profesyonel ve tecrübeli personellerimizden sorunsuz hizmet alabiliyor olacaksınız. Personellerimiz tecrübeli ve eğitimleri verilmiştir.
  3. Fiyat politikası olarak en uygun fiyatlara hizmet verilmektedir. Piyasa fiyatlarının ideal rakamları baz alınmaktadır.
  4. Hizmet esnasında müşteri memnuniyeti ticari karın her zaman önünde yer almaktadır. Bu anlayış ile siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.
  5. Ev, ofis, inşaat sonrası gibi bir çok alanda temizlik hizmeti sağlamaktayız. Bu sayede her konuda kurumsal hizmet ala bilirsiniz.
  6. Kale halı yıkama temizlik yanında koltuk yıkama, halı yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, yastık yıkama gibi özel hizmetlerimizde mevcuttur.
  7. Müşterilerimizin bizleri ulaşması her zaman çok önemlidir. Bu nedenle 7/24 telefon desteği sunmaktayız. Bizlere istediğiniz saatler içerisinde ulaşa bilirsiniz.
İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik Şirketi olarak yukarıdaki kriterlerimize tam uyumla hizmet veriyoruz. Hizmet talebi için yapmanız gereken bizleri 0212 909 28 14 teşefonumuzdan aramanızdır. Randevu ve bilgi için istediğiniz her saat aralığında araya bilirsiniz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*