ARA02129092814

İstanbul Yer ve Zemin Cilalama

İstanbul Kristalize Cila
İstanbul Zemin Cilalama

Estetik görünüş her alanda dikkat çeken bir olgu olarak ön plana çıkıyor. Gerek yaşam alanları gerekse işletmelerde dışarıdan gelen bireylerin dikkatini çeken ve akla kazınan ilk şey görsellik oluyor. Zeminler kullanıma bağlı olarak aşınmalara yol açabiliyor. Bu durumda ise kötü bir görünüm söz konusu oluyor. Zeminlerin değişmesi zahmetli olabildiği gibi bir o kadar da maddi kayıplara yol açıyor. Zeminde aşınmanın yanı sıra farklı bir sorun söz konusu değilse cilalama işlemi ortamın yeni gibi görünmesini sağlıyor.

Zemin Cilalama Nasıl Yapılır?

Yer cilalama işlemi estetik görünürlüğü artırdığı gibi aynı zamanda aşınan bölgelerin daha sağlam hale getirilmesine de yardımcı olmaktadır. Bu konuda farklı yöntemler söz konusu olabilmektedir. Firmaların kullanmış olduğu ürünler cilalama işlemlerinde farklılık göstermekte ve her bir ürünün ayrı uygulama şekli söz konusu olabilmektedir. Profesyonel hizmet veren firmamız alanında en iyi hizmeti sizlere sunmanın yanı sıra her bir işlemi büyük titizlik doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Zemin cilalama nasıl yapılır sorusu bu işlemden faydalanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri olmaktadır.

Yapılacak işlem;

 • Cilalama yapılacak olan zeminin tüm kirlerden arındırılması işlemi gerçekleştirilir. Zira herhangi bir kir kalıntısı cilanın verimini düşürecek ve istenmeyen görüntülere yol açacaktır.
 • Temizlenen zemin için uygun cila malzemesi seçilerek ilgili alana dökülür.
 • Malzemenin yedirilmesi için özel fırçalar ve makinelerden yardım alınır. Bu sayede en ücra köşelere dahi tam anlamı ile yedirilir.
 • Bölgeye cilanın yetersiz kaldığı düşünülüyorsa işlem tekrarlanabilir.
 • Cilalama işlemi sonrasında zemin kurumaya bırakılır ve bu süre içerisinde kullanılmaması gerekmektedir. Bu süre cila kat sayısına göre değişiyor olsa da genellikle beş saatlik bir süreci kapsamaktadır.
 • Kuruyan zemin rahatlıkla kullanılabilir.

İstanbul Yer ve Zemin Cilalama Hizmet Çeşitleri Nelerdir?

Kurumsal şirket olarak hizmet veren firmamız bünyesinde farklı seçenekler ile yer ve yer cilalama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Hizmet türlerimiz bölgede en kapsayıcı olmanın yanı sıra en kaliteli olarak da nitelendirilmektedir. Hizmetlerimiz arasında;

 • Mermer Parlatma,
 • Süt Cila,
 • Kristalize Cila,
 • Zemin temizleme,
 • Zemin Parlatma işlemleri yer almaktadır.

Zemin Cilasının Avantajları Nelerdir?

Yer cilası son dönemlerde oldukça popülerlik kazanmış bir hizmettir. Bireyler zemin cilasının avantajları nelerdir sorusuna yanıt aramaktadır. Genel anlamda;

 • Yer cilası parlak bir görünüm sağlar.
 • Zeminin tamamen değişmesine oranla daha az maliyetlidir.
 • Yerin daha korunaklı olmasını sağlar.
 • Kayganlık oluşturmaması nedeni ile güvenilir kullanım sağlar.
 • İşletmelerde estetik görünüm sayesinde müşteri potansiyelini artırmaya yardımcı olur.
 • Zemin üzerinde oluşan boşluklar bir süre sonra bu bölgede mikroorganizmaların çoğalmasına olanak sağlar. Cila yedirilerek uygulandığı için tüm boşluklar dolmakta ve bu durumun önüne geçilmektedir.

Kaliteli Zemin Cilası Hizmeti Nereden Alınır?

Zemin cilası hizmetleri popülerlik kazanması ile birlikte sektörde yer alan firma sayısında da artışa yol açmıştır. Kişiler en iyi hizmeti alabilmek adına profesyonel hizmet veren firma arayışı içerisine girmektedir. Firmamız bu alanda uzun zamanlardır sektörde yer almakta ve sayısız başarıya imza atmış bulunmaktadır. Zemin Temizleme, yer cilası gibi her bir işlemimizde özel malzemeler kullanmaktayız. Malzemelerimiz en iyi sonuç veren ve kaliteli hizmet imkanı sunan ürünler arasında seçilmektedir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan süt cila, kristalize cila, mermer parlatma gibi işlemlerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından uygulanmakta ve hataya asla yer verilmemektedir.

 

Yer cilalama

İstanbul Yer ve Zemin Cilası

 

Zemin Cilası Fiyatları Ne Kadar?

Yer cilası olarak adlandırılan hizmet aslında farklı pek çok hizmet türünü kapsamaktadır. Zira bu hizmetler arasında kristalize cila, süt cila ve buna benzer farklı çeşitler söz konusu olmaktadır. Kullanılacak olan malzemelerin niteliği, kalitesi, kurumun vermiş olduğu hizmet kalitesi zemin cilası fiyatları üzerinde farklılıklara yol açmaktadır. Firmamız bu alanda en kapsamlı ve en profesyonel hizmeti sizlere cazip fiyatlar doğrultusunda sunmaktadır. Sizler de kullanım alanlarınızın zeminlerine farklı bir hava katmak ve bütçe dostu fiyatlarla yenilikler oluşturmak istiyorsanız bizlerden destek alabilirsiniz.

Kale temizlik şirketi İstanbul’da bu işlemi gerçekleştiren en iyi firmalar arasında bulunmanın gururunu yaşatıyor. Sizler de zemin cilalama işlemlerinizi güvenilir eller yardımı ile gerçekleştirmek istiyorsanız firmamızı rahatlıkla tercih edebilir, ilk günkü gibi yepyeni görünüm elde edebilirsiniz.

 

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*