ARA02129092814

Temizlik Personeli Temini

TEMİZLİKÇİ
TEMİZLİK PERSONELİ TEMİNİ

Temizlik personeli temini hizmeti veren Kale Temizlik Şirketi sayesinde personel arayışına girmeden en güvenilir personelleri kadronuza dahil edebilirsiniz.

Temizlik, bireysel hayatta olduğu gibi kurumsal alanda da insanların temel ihtiyaçlarının başında gelir. Özellikle kurumsal firmalar için temizlik alanında güvenilir ve profesyonel hizmet veren, hizmet süresi boyunca kesintisiz çalışabilecek personel arayışı ciddi bir sorun haline gelmiştir.

Firmamız Kale Temizlik Şirketi olarak firmanızın ya da bireysel yaşam alanlarınızın temizlik ihtiyacını karşılamaktadır. Sözleşmeli veya yarı zamanlı fark etmeksizin tüm temizlik personeli ihtiyacınızı yasal haklarınızı güvence altına alarak karşılamaktayız. Sözleşmeli, tam ya da yarı zamanlı olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda personel temini yaparak bu süreci arayışa girmeden en doğru personeller ile geçirmenizi hedefleyerek kurumsal temizlik personeli temini hizmeti alabilirsiniz.

TEMİZLİKÇİ KADIN

TEMİZLİK ELEMANI

Temizlik Personeli Temini Neleri Kapsar?

Personel temini, firmamızın müşterilerimize sunduğu ayrıcalıklı hizmetler arasında yer alır. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda farklı zaman dilimlerine göre temizlik personeli ihtiyacınızı Kale Temizlik Şirketi güvencesi ile karşılayabilirsiniz. Hizmetlerimiz kurumsal şirket bünyesinde tüm prosedürlere uygun şekilde ilerlemekle birlikte kurumsal müşterilerimizin yanı sıra talep eden bireysel müşterilerimize de rutin temizlik ihtiyacı için personel temini yapabilmekteyiz.

Temizlik personeli temini hizmetimiz kapsamında günlük, aylık, sezonluk, tam ya da yarı zamanlı olarak farklı şekillerde personel talep edebilirsiniz. Tüm sözleşmeler firmamız tarafından yapıldığından bu süreç yine firmamız yetkilileri tarafından düzenli aralıklarda takip ve kontrol edilmektedir. Dolayısıyla da oldukça güvenilir ve kapsamlı hizmettir.

Temizlik Personeli Temini Hizmetlerimiz Size Hangi Avantajları Sunar?

Temizlik personeli temini özellikle kurumsal firmalar için oldukça sancılı ve zor bir süreçtir. Nitekim sık sık gerçekleşen iş çıkışları ciddi bir personel arayışını doğurur. Söz konusu hizmetimiz sayesinde öncelikle personel arayışı sorununuza köklü çözüm üretebilirsiniz. Kale Temizlik Şirketi olarak uzun yıllar boyunca sektörde biriktirmiş olduğumuz deneyim doğrultusunda hem sizlerin hem de personellerin haklarını koruma altına almaktayız.

Kalite standartlarının üzerinde hizmet sunan ve işinde deneyimli olan personellerinizi kadromuzdan günlük personel ya da aylık personel olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz tam ya da yarı zamanlı personel talep etme hakkınız da bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde tüm kontrol ve denetim şirketimize ait olmaktadır. Düzenli periyotlarda hem personellerimiz hem de personellerimizin sunduğu temizlik hizmetleri detaylı olarak kontrol edilmektedir.

Personel İhtiyacınızı Kale Temizlik Sayesinde Güvenle Karşılayın!

Kale Temizlik Şirketi, temizlik sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ve edindiği tecrübeyle de personel temini hizmetlerini de sizlere güvenle sunan kurumsal bir firmadır. Çay servis elemanı, temizlik ve benzeri gibi personel ihtiyacınızda firmamızın deneyimli ve profesyonel kadrosundan faydalanarak arayış içine girmeden personel ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Tüm yasal süreç firmamız tarafından sözleşme kaydıyla güvence altına alınır. Her iki tarafın da haklarının korunduğu sözleşme sayesinde anlık istifa gibi durumlarda meydana gelen personel açığı sorununa veda edebilirsiniz. İstanbul‘da bulunan şirketimizden Temizlik personeli temini için hemen firmamız ile iletişime geçerek personel ihtiyacınızı zamanını kendiniz belirleyeceğiniz süre boyunca güvenle karşılayabilirsiniz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*