ARA02129092814

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcilar Temizlik Şirketleri

Avcılar temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Deneyimli personelimiz ile siz değerli avcılar halkına en iyi temizlik hizmetini sağlamak için çalışmaktayız. Ev, ofis, inşaat sonrası gibi bir çok alanda hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Bizleri telefon ile arayarak bilgi ve talepte buluna bilirsiniz.

avcilar-temizlik-sirketi

Avcılar temizlik şirketi olarak vermiş olduğumuz hizmetin her zaman arkasında yer alıyoruz. Ve bunun göstergesi olarak %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Bizden almış olduğunuz hizmetten memnun kalmanız için gerekli olan tüm çalışmaları yapıyor ve onayınıza sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin onayı sonrasında hizmetimizi sonlandırıyoruz.  Temizlik şirketleri arasında lider konumda olmak için müşteri memnuniyetine ticari kardan çok daha fazla önem vermekteyiz. Bu nedenle biz vermiş olduğumuz hizmetten her zaman eminiz ve buna bağlı olarak garantili hizmet vermekteyiz.

Avcılar Temizlik Şirketi olarak neden biz?

 1. Profesyonel ve deneyimli ekip ile hizmet veriyoruz.
 2. En uygun fiyatlarla hizmet sağlıyoruz.
 3. Ev, ofis, inşaat sonrası, fabrika gibi bir çok alanda hizmet veriyoruz.
 4. Garantili hizmet veriyoruz.
 5. Hizmetimizi onaylattıktan sonra teslim ediyoruz.
 6. Talebe göre birden fazla personel yönlendire biliyoruz.

Avcılar temizlik şirketi olarak yukarıdaki kriterlere göre bizlerden hizmet alacaksınız. Ve aldığınız hizmetten memnun kalacağınız konusunda siz değerli müşterilerimize garanti vermekteyiz.

18 Comments on Avcılar Temizlik Şirketi

 1. Temizlik şirketi arayışına beylikdüzünden avcılara taşınırkan gereksinim bulmuştum. Bu amaçla avcılar temizlik şirketi diye google üzerinden arama yaptığımda kale temizlik şirketi ile karşılaştım ve aradım. Boş daire temizliği için uygun bir rakama anlaştım. Yaptıkları temizlikten gayet memnun kaldım. Camlar, kapılar, duvarlar, zemin gibi evinin büyük bölümlerinde hiç bir problem ile karşılaşmadım. Boş daire temizliğini ince temizlik olarak bitirmişler. Tavsiye ettiğim bir şirket oldu kendileri.

 2. Avcılar temizlik şirketi hizmetini bu firmadan aldım, yapılan hizmet ve sonrasındaki müşteri desteği sorunsuzdu. Temizlik şirketinin fiyat politikası ile kurumsal anlayışı arasında direk bir bağlantı olduğunu bu şirket ile tanışarak anlamış oldum.

 3. Tadilat sonrası ev temizliği için tercih ettiğim firmanızdan cok memnun kaldım.Bundan sonrasında da rutin ev temizliklerinde tek tercihim olacaksınız.

 4. Yeni Kiraladığım Evimin Temizliğini Gözüme Yediremedigim ve anlaştığım temizlik şirketi Güler yüzlü bir ekip ve kaliteli bir hizmet

 5. En iyi temizlik şirketlerinden biri olduğunuzu söyleyebilirim, yeni taşındığım evin temizliği için bir arkadaşımın tavsiyesiyle sizi çağırdım ve çok da memnun kaldım,benim tavsiyelerim arasında da ilk siz olacaksınız.Teşekkürler

 6. Yeni şirketimiz o kadar büyük olduğu halde iki gün gibi bir zaman diliminde,harika bir şekilde teslim ettiniz, iyi temizlenmesinin yanında bu kadar kısa bir zaman zarfında teslim etmeniz müşteri memnuniyetine ne kadar çok değer verdiğinizi gösteriyor,bunun için teşekkürler.

 7. Dükkanın temizlik için ciddi anlamda aciliyeti vardı beni anlayarak kısa sürede dükanın temizliğini tamamladınız.Sizi tercih ettiğim için çok memnunum.

 8. Şeyma Boran // Ocak 18, 2016 at 5:00 pm // Cevapla

  Harikasınız ve ev temizliğinin ne denli önemli bir iş olduğunu farkındasınız,bu yüzden evimi gönül rahatlığıyla sizlere emanet edebiliyorum.

 9. Merhaba ben düzenli olarak haftada 3 gün evimin temizliği için birisini tutmak istiyorum evim 3+1 240 metrekare,çalıştığım için ilgilenemiyorum. Fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim

 10. Yine beni yanıltmadınız.Bu firmadan dördüncü kez hizmet alışım ve her seferinde olduğu gibi yine memnun kaldım. Bu yüzden yazmak istedim. Çok teşekkür ederim.

 11. Firmanızla iş yaparken biraz tereddütte kalmıştım,sizden önceki temizlik şirketiyle ciddi sorunlar yaşadık ama siz beni yanılttınız,çok memnun kaldım sağolun

 12. Avcılar bölgesine yeni taşınmam nedeni ile boş ev temizliği için bir temizlik şirketi arayışına giriştim. Yaptığım araştırmalar sonrasında Kale Temizlik şirketinin referansları hoşuma gitti ve bu şirket ile iletişime girdim. Telefon üzerinde yapılan küçük bir sohbet ve anlaşma sonrasında boş ev temizliği hizmetini kendilerinden aldım ve sonuç gayet başarılı olmuştu. Sizde bu konularda Kale temizlik ile çalışa bilirsiniz.

 13. Kale temizlik şirketi ile çok yakın zamanda tanıştım. Bayram temizliği yaptırmak için temizlik şirketi armaya başladım. Bu süreçte bir çok temizlik şirketi ile konuştum ve son olarak Kale Avcılar temizlik şirketi ile çalışmaya karar verdim. Bu karar vermemde etkili olan nedenlere gelince.

  1. Fiyatları diğer temizlik şirketlerine göre uygundu.
  2. Telefonda konuşan kişi gayet samimi ve işini bilen bir kişi idi.
  3. Web sitelerinde ki referanslar oldukça etkili idi.

  ve sonuç olarak yaptırdığım temizlik sonrası seçimimin doğru olduğunu görmek beni mutlu etti.

 14. Avcılar Temizlik şirketleri şeklinde google üzerinden yaptırım arama sonrasında Kale temizlik şirketleri ile tanıştım. Web siteleri ve referanslarını incelediğimde güven veren bir şirket olarak kabul ederek iletişime geçtim. Ve doğru bir adım attığımı inşaat sonrası ev temizliği hizmetini yaptırdığımda anladım. Şirket sorunsuz bir şekilde personelleri ile gelerek çalışmalarını yaptılar.

 15. Avcılar’da yer alan butik dershanemiz için çalışma yürütmekteyiz. Haftalık periyodik olarak temizlik çalışmalarını Kale Avcılar Temizlik Şirketi tarafından karşılanmaktadır. Yapmış olduğumuz sözleşme şartlarına tam olarak uymakta olan kale ile uzun yıllar çalışacağımızı ön görüyoruz. Bu yorumu da kendilerine referans olmak için paylaşıyoruz.

 16. Avcılar Temizlik şirketi konusunda Kale temizlik konusunda hiç bir şüpheniz olmasın diye bilirim. Ofis temizliği konusunda kendilerini tavsiye ediyorum.

 17. Siz değerli dostlarımıza hizmet vermek bizler için çok değerli ve önemlidir. Temizlik şirketi sektöründe kaliteden ödün vermeden tüm hizmet verdiğimiz firmalarımız ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Amacımız memnuniyeti en üst seviyeye taşımaktır.

 18. Temizlik şirketlerine olan güven maalesef gün geçtikçe azalmaktadır. Bunun bilincinde olan biz müşteriler detaylı ve sık bir bilgi dahilinde incelemeler yapmaktayız. Kale temizlik şirketi ile de bu araştırmalar sonrasında tanıştık. Yaptığım bir çok inceleme sonrasında Avcılarda yer alan ofisimiz için kendileri ile periyodik temizlik konusunda anlaşma sağladık. Bir aylık temizlik esnasında şirketin temel görevlerini yerine getirme konusunda gerekli yeterliliğe sahip olduğunu görerek çalışmalarımız konusunda bir yıllık sözleşme yaparak devam etmekteyiz. Sizde kendi bölgeleriniz için mutlaka aradığınız temizlik şirketi konusunda detaylı bir araştırma yapmanızı öneriyorum. Kale temizlik şirketi bildiğim kadarıyla İstanbul Avrupa yakasının tamamında hizmet vermektedir. Kendileri iletişime geçmeniz konusunda öneride bulunmaktayım.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*