ARA02129092814

Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Temizlik Şirketleri
Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Temizlik Şirketleri

Kale temizlik şirketi olarak Başakşehir Temizlik Şirketi taleplerinizi profesyonel şekilde karşılamaktayız. Yılların deneyimi ile büyümeye devam eden temizlik şirketimiz, siz değerli müşterilerine her zaman birinci sınıf hizmet üretmektedir. Temizlik şirketlerinin en büyük problemi olan deneyimsiz personel problemini ortadan kaldıracak şekilde bütün personelimize gerekli eğitimi verip deneyim kazanmaları için çeşitli uygulama hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Bunun sonucu olarak hizmet taleplerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamaktayız.

Başakşehir Temizlik Şirketi ile sizde beklentilerinizin tamamının karşılandığını net olarak göreceksiniz. Müşteri memnuniyetinin ticari kardan önce tutan bir şirket anlayışına sahip olarak bu konuda önemli hassasiyetlerimiz vardır.

Başakşehir Temizlik Şirketi olarak neden bizi seçmelisiniz?

 1. Müşteri memnuniyeti en büyük hassasiyetimizdir.
 2. En uygun fiyat politikamız her zaman daha günceldir.
 3. En iyi araç ve gereç ile hizmet vermekteyiz.
 4. Personel eğitimleri süreklidir.
 5. Deneyimli personel ile hizmet sağlamaktayız.
 6. Kurumsal hizmet anlayışı yanında samimi iletişim ile yanınızdayız.
 7. 7/24 müşteri destek hizmet anlayışı ile bizlere istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlıyoruz.
 8. Müşteri memnuniyetini ticari karın önünde yer alması gerektiğini kabul eden bir şirketiz.
 9. Hizmet için talep ettiğiniz personel sayısı karşılanmaktadır.
 10. Reklam politikasını memnun müşteri tavsiyesi üzerine kurmuş olan bir şirket olarak müşteri memnuniyeti önemi bizler için olmazsa olmazdır.

Başakşehir Temizlik Şirketi olarak talepleriniz ve tüm sorularınız için bizleri istediğiniz saatler içerisinde 7/24 araya bilirsiniz. Müşteri destek hattımız her zaman sizlerin talep ve sorularınızı cevaplamak için telefonunuzu beklemektedir. Başakşehir semti izlere 0212 909 28 14 nolu telefonumuzdan ulaşa bilirsiniz.

 

2 Comments on Başakşehir Temizlik Şirketi

 1. Hüseyin Aksoy // Mart 2, 2017 at 6:38 am // Cevapla

  Başakşehir sanayi bölgesinde yer alan yeni işletmem için temizlik personelleri ile çalışma gereksinim ortaya çıktı. Yeni kiralamış olduğum iş yeri üç katlı ve 2.500 metre kare gibi büyük bir alana sahipti. Kale temizlik şirketi konuşmuş olduğumuz personel sayısı ve makineler ile gelerek bir çalışma gerçekleştirdiler. Özellikle zemin temizliği ve cam temizliği tam istediğim özende ve kalitede yapıldı. Kale temizlik şirketi ile daha sonrasında tam zamanlı iki personel hizmeti konusunda bir anlaşmaya vardık. İşin doğrusu bu zamanda verilen işi hakkı ile yapan şirket sayısı oldukça azdır ve insan kaliteli şirket bulduğunda tüm çalışmalarını onlar üzerinden yapmak istiyor 🙂 Bizde temizlik ve personel taleplerini konusunda Kale temizlik şirketi ile çalışma konusunda hem fikir olduk ve daha sonrasında bir ok firmaya da tavsiyede bulunduk. Kendilerine bu konuda teşekkür ediyorum.

 2. Başakşehir temizlik şirketi arayışımız sonrası Kale Temizlik Şirketi ile iletişime geçtik. Kendileri ile fabrikamızın zemin temizliği, dış cephe temizliği ve yönetim bölümlerinin temizliği konusunda anlaşma sağladık. Dış cephe temizliği 3 gün, zemin temizliği 2 gün, ofis bölümlerinin temizliği ise 1 gün içerisinde tamamlanacaktı. Kale temizlik şirketi yöneticileri yapmış olduğu organizasyon sonrasında söz verildiği süreler içerisinde temizliği yaparak çalışmayı sonlandırdılar. Kendilerine bu konuda çok teşekkür ediyorum. İşi yapmakla birlikte zamanında teslim edilmesi de bir şirketin kalitesini göstermektedir. Başakşehir ve İstanbul’un diğer ilçeleri için kendilerini tavsiye ediyorum.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*