ARA02129092814

Esenler Temizlik Şirketi

Esenler Temizlik Şirketi Fotoğrafları
Esenler Temizlik Şirketi

 Temizlik insanın yaşadığı her an ve ortamlarda olması gerekir. Temizlik demek sağlıklı, kaliteli yaşam demektir. Bir yetişkin olarak çocuklarımızı yetiştirirken bile temel eğitimi temizlikten geçiririz. Temizlik bu hayat karmaşasında her zaman ağır gelir. İş hayatı , ev hayatı derken temizlik adına bir yardımcıya ihtiyaç duyarız. Bu da bize biraz ağır gelir. Çünkü tuttuğumuz yardımcının hem sigorta hakları hem maaşı bizi sıkıntıya sokabilir. Esenler temizlik şirketi olarak size en iyi ekibimizle eleman ihtiyacınızı karşılamaktayız. Temizlik hizmetini verirken iki ayrı hizmet olarak ayırmış bulunmaktayız. Genel ve detaylı temizlik olarak isteğiniz doğrultusunda en iyi hizmeti vermekteyiz.

Genel temizlik: Temizlenecek alanın zeminleri güzelce ve zemin özelliğini dikkate alarak temizliyoruz. Alanda bulunan tüm kapılar yapısına zarar verilmeden temizliyoruz. Mutfak, banyo gibi tüm gömme dolapların temizlik işlemini de yapmaktayız.

Detaylı temizlik: Temizleyeceğimiz alanda zemin, kapılar, dolaplar detaylı bir şekilde temizlerken bunun yanında camlar ve duvarları da detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Tercihinize göre temizlik adına size en uygun olan temizlik hizmetini esenler temizlik şirketi olarak her zaman vermekteyiz.

Esenler Otel Temizliği

Otel zor zamanlarımızda herkesin kullandığı, geceyi geçirdiğimiz yerlerdir. Tatile giderken, iş için şehir dışına çıktığımız zamanlarda seçeceğimiz otellerde ilk önce temizliğe daha sonra da verilen hizmet kalitesine dikkat ederiz. Otel temizliğinde hijyen sağlamak için sürekli ve çok elemana ihtiyaç duyulur. Tabi sürekli elemanın tüm hakları ve maaşlarını karşılamak iş veren için zarara uğramasına neden olabilir. Esenler temizlik şirketi olarak bizi tercih ettiğiniz sürece sizi bu büyük masraftan kurtarmış oluyoruz. Otel temizliğinde çok eleman ihtiyacınızı giderebiliriz. Otelinizin detaylı ve genel temizliği yapılır ve elemanlarımızın hepsi sigortalıdır. Otel katları, koridorlar, otel odaları, kapıları, dolapları ayrıntılı bir şekilde temizlenir. Elemanlarımız son derece profesyonel ve işlerini çok iyi yapmaktadırlar. İstediğiniz günlerde ve saatlerde size hizmet vermek için hazırız.

Esenler Fabrika Temizliği

Fabrikalar ekonomiye ve iş verene kazanım sağlayan sektörlerdir. Bir bakıma işçinin ve iş verenin ekmek kapısıdır. Fabrikalar yapısına ve ürettiği ürüne göre temizliği de değişir. Özellikle organize sanayi fabrikaları hem temizliğe çok ihtiyacı olan çok kirlenen bir yapıdadır. Bu tür fabrikaların da düzenli olarak işçi sağlığı için temizlenmesi gerekir. Detaylı bir temizlik için Esenler temizlik şirketi olarak her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Şirketiniz yetkili personelimiz ile randevulaştıktan sonra görevlilerimizi fabrikanıza yönlendiriyoruz. Fabrikanın yapısını, nasıl bir temizlik yapılacağını ve hangi günlerde temizliğin olacağını sizinle görüşüp anlaşıyoruz. Ayrıca verdiğimiz temizlik hizmetini gece verdiğimiz için fabrika üretimine engel olmamış oluyoruz. Verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Esenler İş Yeri ve Avm Temizliği

İş yeri, dükkanlar ve avm’ler müşteri olarak olsun, vakit geçirmek için olsun sürekli kullandığımız alanlardır. Sürekli kullanım alanları hem daha çok kirlenmekte hem de müşteri memnuniyeti için temizliğe en çok ihtiyaç olunan alanlardır. İyi bir iş yerinin her zaman temiz olması müşteri memnuniyetinin de çok olması demektir. İstediğiniz günlerde istediğini temizliği size en iyi şekilde sunmaktayız. İş yeri ve avm’ler de temizlik elemanlarını sürekli olarak devam ettirmesi gerekir. Çok makul ve sigortalı elemanlarımız ile esenler temizlik şirketi sizi yarı yolda asla bırakmaz. Verilen hizmetimizde kullanılan tüm malzemeler şirketimiz tarafından temin edilir. Elemanlarımız sigortalıdır ve hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız. İş yerlerinin yapısına uygun zemin, merdiven ve cam gibi tüm ayrıntılı noktalarda temizlik hizmeti verdiğimiz gibi hiçbir yapıya da asla zarar vermeden işlemlerimizi yapmaktayız.

Esenler Temizlik

Esenler Ofis Temizliği

Ofislerimiz iş hayatımızın en önemli alanlarıdır. Ofislerde bazen evimizden daha fazla zaman geçirdiğimizde olabiliyor. Daha verimli bir iş hayatını oluşturmak için bazen anılarımızı da ofislerimize taşıdığımız olur. Tabi ofislerin temizliği iş hayatımızı etkileyen en önemli etkendir. İş hayatını pis ve kirli bir ortamda geçirmek sağlık açısından da iyi gözükmez. Ofislerimizde düzenli bir şekilde temizlik programı uygulamamız gerekir. Bu sayede ofislerimiz daha temiz ve ferah olmaktadır. Bu temizlik düzenini size en iyi şekilde vermek için de firmamız Esenler temizlik şirketimiz sizin yanınızdadır.

Ofis içerisinde olan dosya, dolap, raf , masa ,kişisel eşyalarınız, zemin, kapı ve camları detaylı bir şekilde temizliyoruz. Ofisinize gönderdiğimiz elemanlar profesyonel olduğu için hiçbir iş ve özel eşyalarınıza zarar gelmez. Temiz bir ofis verimli bir iş hayatının ilk basamağı olacağı için istediğiniz günlerde, tercihinize göre en iyi elemanlarımızı size sürekli olarak da gönderilecektir.

Esenler Dış Cephe Temizliği

Binaların, iş hanlarının en dikkat çekici tarafı her zaman dış cephesidir. Dış cephede son zamanlarda binanın daha modern gözükmesi için çeşitli tasarımlar yapılmaktadır. Temizlenecek cephenin sırf camdan olması gibi, mermer tarzında dış cephe kaplamaları gibi tasarımlar hem daha şık ve modern durmaktadır. Dış cephe temizliği dendiği zaman bu konuda geniş kapsamlı bir iş doğmuş ve sektör olmaya başlamıştır. Esenler temizlik şirketimizin temin ettiği özel vinçler dış cephe temizliğinde en iyi hizmeti sınır tanımadan vermekteyiz. Dış cephe temizliğinde en iyi hizmeti vermek için bu konudaki yatırımlarımız devam etmektedir. Ayrıca bizim için önemli olan dış cephe temizliğinin yanı sıra yapısına da zarar vermeden bu hizmeti tamamlamaktır.

Esenler Villa Temizliği

Villa gibi konutlar büyük ve gösterişli yapılardır. Yaşanılan ve büyük olan villalar aksesuar ile birleştiği zaman temizlik açısından büyük bir zamana ve eleman ihtiyacına gerek duyarız. Şirketimizde verdiğimiz villa temizliğinde hem çok eleman ihtiyacınızı karşılarız hem de temizlik süresini en kısa zamanda tamamlamaktayız. Villa içerisindeki zemin, kapı, dolap, pencere gibi her türlü yapıları ayrıntılı bir şekilde temizlemekteyiz. Villa temizliğinde kaliteli bir hizmeti anlayışı ile çalışmaktayız. Ayrıca tercihiniz doğrultusunda dış cephe temizliğini de villa yapısına dikkate alarak temizliyoruz.

Esenler Ev Temizliği

Ev temizliğini ne kadar düzenli yapmaya çalışsak da ayrıntılı temizliğe her dönem ihtiyaç duyarız. Bu temizlik de genel olarak her zaman ev hanımlarına kalmaktadır. Özellikle çalışan bir bayanın ev temizliği daha bir ağır gelmektedir. Çocuklu olan bir ailenin detaylı bir ev temizliğine daha çok ihtiyacı olmaktadır. Esenler temizlik şirketimiz ev temizliğinde bayanların büyük kurtarıcısı olmaktadır. Kullandığımız malzemeler ve anti bakteriyel temizlik deterjanları ile evinizin her köşesini detaylı bir şekilde temizlemekteyiz. Temizliği yapmanın yanı sıra daha fazla hijyeni elde etmek için çalışmaktayız. Evinizin kapıları, camları, zeminleri, dolapları ince ayrıntılarıyla temizlenmektedir. Ayrıca ekibimiz duvarlarınızı, avizelerinizi ve fayans gibi ince temizliği de size yapmaktadır. Temizlik yaptığımız sırada evinizde bulunan eşyalara asla zarar vermeyiz. Tabi bu sadece oturduğunuz ev ile kısıtlı değil. İnşaattan yeni çıkmış ve genel temizliğe ihtiyacı olan ev temizliğini de yapmaktayız. İnşaat sonrası kalıntıları, zemin, kapı, pencere, dolap gibi tüm temizliği bitirip size sadece keyifle taşınmayı bırakıyoruz.

Esenler Merdiven Temizliği

Merdiven temizliği sürekli olması gereken bir temizliktir. Yaşadığımız apartmanların, iş hanlarının en çok merdivenleri kullanılır ve kirlenmeye müsaittirler. Merdiven temizliğini sağlamak için düzenli olarak belirli günlerde yapılır. Merdivenlerin kaba pisliği temizlenir. Bina içinde olan merdiven korkulukları, asansör, posta kutuları ayrıntılı bir şekilde kaliteli temizlik malzemeleri ile temizlenir. Dış kapıda reklam etiketleri gibi hiçbir yapışkanları bırakmayız. Merdivenler silinirken her katta su değiştirilir. Tercihinize göre ve binanız müsait ise yıkama işlemi de yapabiliriz.

Esenler Zemin Temizliği Ve Cilalama

Zemin temizliği dışarıdan bakıldığı gibi kolay gözükse de işini iyi yapamayan kişiler tarafından temizlendiği zaman geri dönüşü olmayan lekelere maruz kalabilir. Bu da zeminleri pek iç açıcı göstermez. Esenler temizlik şirketi olarak kullandığımız malzemeler ve işini iyi bilen elemanlarımız ile birlikte en iyi hizmeti vermekteyiz. Kullandığımız zemin temizleme makineleri ile zemine zarar vermeden yıkama ve parlatma işlemini yapmaktayız. Cilalama yöntemini uyguladığımız için zeminleriniz uzun süre parlak kalmaktadır. Temizlik sonrası zeminlerinizi gördüğünüz zaman memnun kalacağınızdan kaliteli bir şirket olarak eminiz.

Esenler temizlik şirketi adı altında yapmış olduğumuz hizmetleri, kurmuş olduğumuz profesyonel ekibimiz ile en iyisini yapmayı göz önünde bulundurmaktayız. Memnuniyetiniz bizim için her zaman ön planda olmuştur. Şirketimizde kullanmış olduğumuz tüm vinç ve makineler son teknoloji olup bunu hep en üst seviyede tutmaya çalışmaktayız. Temizlik adına her koşulda şirketimizi ve personelimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Bizi tercihiniz doğrultusunda memnuniyetiniz için garanti vermekteyiz. Temizlik dolu günleri size sunmaktan gurur duyarız.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*