ARA02129092814

Eminönü Temizlik Şirketi

Eminönü Temizlik Şirketi Fotoğrafları
Eminönü Temizlik Şirketleri

Eminönü Temizlik Şirketi yılların verdiği tecrübe ve siz müşterilerimizin memnuniyetiniz den oluşan enerjiyle zinde bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor.”Değişmeyen tek şey değişim” diyen ünlü filozofun sözünü desteklercesine her gün yenilenen ekipmanlarımız ve teknolojimizle öğrenmeye hiç ara vermiyoruz. Temizlikte sağladığımız başarılarla sizden gelen takdirlere layık olmak için kocaman bir aile olan şirketimiz bu yolda emek harcıyor. Harcanan emeklerimizin siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmesi ise bizim bu enerjimiz için gereken yakıt işlevini görüyor.

Eminönü Ev Temizliği 
Eminönü Temizlik Şirketi olarak müşterilerimizin memnun kaldığı bu hizmette ev genel durumuna ve yapısına göre incelenir. İstenilirse keşif ekibimiz de gelerek bir ön araştırma yapar. Nasıl ki bir giysi seçerken bedeninizi,zevkinizi,beğendiğiniz renkleri ve rahatlığı göz önüne alarak özenli bir seçim yapıyorsunuz Eminönü Temizlik Şirketi olarak da evinizin ihtiyacını ve yapısını analiz ederek ona göre bir uygulama yürütüyoruz.Bu bağlamda inşaat sonrası bir ev mi,ikamet edilen yer mi,evin ihtiyaçları neleri gerektiriyor sorusunu soran ekibimiz buna uygun bir cevap verdikten sonra en iyi çözüm yolunu buluyor.Bu nedenle eve temizliğini evin durumu ve ihtiyacına göre şu alt başlıklar şeklinde yapıyoruz.

Genel Temizlik: Genel temizlik kapsamında şirketimizin tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz evinize gelerek evinizin kapılarını,mutfak ve banyo dolaplarını içli dışlı etkili temizlik maddeleriyle temizliyor.Evin fayans mutfak ve banyo zemini yıkanıyor,temizlik maddeleriyle siliniyor ve parlak bir zemin haline getiriliyor. Evin odalarındaki zemin maddesine uygun olarak siliniyor ve kirlerden arındırılıyor.

Detaylı Temizlik: Bu hizmet kapsamında yine evinizin durumuna göre bir planlama yapan ekibimiz takım çalışmasıyla evin hiç bir odası göz ardı edilmeden dip bucak bir temizlik gerçekleştiriyor. Evinizin duvarları dahil olmak üzere yapılan bu temizlikte kapılarınız,pencerelerinizin camı ve çerçeveleri silinerek temizlenir.Mutfağın ve banyonun zemini de dahil olmak üzere bütün odalarda zemin temizliği yapılır. Ayrıca bütün odalarınızın ve eşyalarınızın tozu alınır.

Boş Daire Temizliği: Boş daire ve evlere uyguladığımız bu hizmet kapsamında personelimiz camları siler ve parlatır. Eve dahil olan mutfak ve banyo dolaplarının hem içini hem de dışını kaliteli malzemelerle temizler. Evin zemini yıkanır sonrasında temizlik sıvısı kullanılarak bu işlem tekrarlanır.Kurulanan ve parlatılan zemin ferah bir görünüm sağlar.

İnşaat Sonrası Temizlik: Şüphesiz ki tecrübeli bir takım çalışması ve kaliteli ekipmanlar yoksa inşaat sonrası temizliğin hakkıyla altından kalkılmaz. Tecrübe ve kaliteli malzeme gerektiren bu işi yıllardır aile gibi bir arada bulunan ekibimiz takım çalışması sayesinde başarılı bir şekilde yapmaktalar. İnşaat sonrası oluşan kaba kir öncelikle temizlenir. İnşaat yapılırken oluşan talaş ve beton parçaları dolapların içine kadar her tarafa yayılır.Böyle durumlarda vakumlu süpürgemiz imdada yetişir. Evin mutfak ve banyo dolaplarında özellikle rafların köşe noktası gibi ulaşılması zor yerlerde vakumlu süpürge devreye girerek talaş ve beton parçalarını silip süpürür. Süpürülen dolapları personelimiz içli dışlı olmak üzere temizleyicilerle siler. Pencerelerin çerçevelerinde oluşan pvc ya da talaş artıkları da aynı yöntemle süpürülür ardından silinir. Pencere ve kapılarda oluşan ve çoğu zaman başımızın belası olarak gördüğümüz silikon artıkları ve bant izleri özenli ve eşyalara zarar vermeyecek biçimde kazındıktan sonra temizlik sıvıları ve bezlerle silinir. Özellikle fayanslı bölgelerdeki derzler de kazınır ve yüzey yıkanarak parlatılır.

Eminönü Ofis Temizliği
Hayatınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz ve geçim kaynağınızın önemli bir kısmını oluşturan ofisinizi önemsediğinizi biliyoruz.Aynı özeni Eminönü Temizlik Şirketi olarak biz de sizin ofisinize gösteriyoruz.Periyodik aralıklarla gerçekleştirilen temizlik size ve çalışanlarınıza ve tabii ki pek kıymetli misafirlerinize hijyen ve ferahlık sağlaması açısından oldukça önemlidir. Arzu edilirse periyodik aralıklarla gerçekleştirebileceğimiz bu temizlik aynı zamanda sabah saatlerinde uygun olmayan ofisler için akşam da uygulanabilmektedir. Bu uygulamanın kapsamı içeresinde masaların tozu alınır ve silinir. Ofis sandalyeleri temizlik malzemeleriyle  temizlenir. Zemin ferah kokulu sıvılarla yıkanır ve  parlatılır.

Eminönü Villa Temizliği 
Gerek büyüklüğü gerekse ince detay temizlik gerektiren villa temizliği de büyük bir özen ve tecrübe gerektiren bir işlemdir.Villa temizliğinde diğer önemli husus

da eleman sayısının yeterli olmasıdır.Eleman sayısının yeter sayısının yanında personellerin arasında bir bağ ve iş bölümü olması lazım. Yıllardır beraber çalışan personelimiz birbirine bağlı çalışan ve takım çalışması yürütebilen başarılı bir ekiptir. Bu ekip villaya gelerek villanın dip bucak temizliğini tecrübeli bir şekilde gerçekleştirir.

Eminönü Merdiven Temizliği 
Evlerde ve özellikle apartmanlarda uyguladığımız bu hizmetimizde her gün onlarca kişinin kullandığı merdivenlerinizin temizliği ve hijyeni için çalışıyoruz. Hijyen ve sağlık açısından periyodik aralıklarla temizlenmesi gereken merdivenleriniz için periyodik aralıklarla da hizmet sunmaktayız. Apartman sakinlerinin ve yöneticinin isteğine ve kararına göre bay ya da bayan personel gönderme imkanımız bulunmaktadır. Apartman sakinlerinin oluşturduğu ve yönetimin bizlere sunduğu sözleşme kurallarına birebir uyulur. Belirlenen saatte orada olan ekibimiz işini aksatmadan ve titiz bir şekilde tamamlar. Temizlik malzeme ve araç gereçleri şirketimiz tarafından karşılanır. Temizlik sıvılarımız ferah kokusunun yanında uzun süreli hijyen sağlayan kaliteli malzemelerdir.

Eminönü Dış Cephe Temizliği
Yüksek katlı binaların dış cephesinde uygulanan bu işlem özellikle cam kaplı binalarda titizlikle yürütülmelidir. Özellikle iş hanları,plaza,gökdelen gibi mekanların ihtiyacı olan bu temizlikte uygun araç gereç,teknolojik ekipman ve tecrübeli ekipman oldukça önemlidir. Bu nedenle son teknoloji vinçle çalışan şirketimiz vinç aracılığıyla en üst katlara kadar ulaşıp cam kaplamalı çerçeveleri oksit önleyici sıvılarla siler ve parlatır. Uzun süre parlaklık ve temiz bir görünüm sağlayan bu çalışmayla en zor işlemin bile altından başarıyla kalkarak siz müşterilerimizin yüzünü güldürüyor.

Eminönü Fabrika Temizliği
Üretim mekanizmasının en önemli halkalarından biridir fabrikalar.Yüzlerce kişiye ekmek kapısı olan bu yerler ürettikleri mallarla da binlerce kişiye ulaşır. Bu nedenle hem çalışanlarının hem de malın üretildiği yerler olması nedeniyle halkın sağlığını doğrudan ve dolaylı yoldan etkilerler. Temizlik fabrikalar için en önemli ve gerekli unsurlardandır. Bu hususta fabrikalara gerekli yardımı yapmakta hazır olan şirketimiz arzuya göre öncelikle keşif ekibini fabrikaya gönderir. Keşif ekibi ön araştırma yaparak fabrikanın genel durumu ve bütçenizi göz önüne alarak bir plan çıkartır. Anlaşılması durumunda ekip gelerek kaliteli ve sağlığa zararsız malzemelerle özenli ve dip bucak bir temizlik gerçekleştirir. Gündüz saatlerinde yoğun çalışan fabrikalar için gece uygulanan temizlik hizmetimiz de mevcuttur.

Eminönü Otel Temizliği
Müşterilerin otel seçimini etkileyen en önemli maddeler bilindiği gibi fiyatı,hizmet kalitesi,güler yüzlü ekibi ve tabi ki de temizliğidir. diğer hususlar için yapabileceğimiz bir şey olmasa da temizlik hususunda endişeniz olmasın. Şirket olarak bize güvendiğiniz ve bizi seçtiğiniz takdirde biz sizin yüzünüzü güldüreceğiz siz de müşterilerinizin yüzünü güldüreceksiniz. Tecrübeli elemanlarımızla ve kaliteli temizlik malzemelerimizle uyguladığımız bu temizlikle hijyenik bir ortam oluşturulacaktır.

Eminönü Zemin Temizliği Ve Cilalama
Zemin temizliğinde dikkat edilmesi gereken nokta zeminin yapısıdır. Nasıl ki cildinizin kuru ya da yağlı olmasına dikkat ederek krem seçiminde bulunuyorsanız zeminin yapısına uygun malzemeler ve yöntemlerle zemin temizliği yapılmalıdır. Bu hususlara gereken önemi gösteren şirketimiz beton,mermer gibi sert zeminlerde kristalize yöntemi kullanır. Pvc,muşamba gibi yarı yumuşak ya da yumuşak zeminler de yıkama ve ardından cilalama yöntemi kullanır. Böylece zeminlerde hem temizlik sağlanırken cilalamayla da parlak bir yüzey elde edilir.

Eminönü İş yeri ve AVM Temizliği
Her gün yüzlerce kişinin uğrak mekanı olan iş yerleri ve AVM ler kalabalık nedeniyle kirden nasibini alan belli başlı yerlerdendir. Bu nedenle bu mekanların sağlık açısından temizliği oldukça önem taşımaktadır. Yeterli ekip elemanımızın takım çalışması içerisinde gösterdikleri gayret ile iş yerleri ve AVM ler gereken hijyene ve temizliğe kavuşuyor.

Eminönü Temizlik Şirketi olarak sizin memnuniyetiniz odak alarak başarmak için azmediyor ve çok çalışıyoruz. Sektörümüzdeki teknolojileri ve sağlığa dost temizlik malzemelerinin gelişimini yakından takip ediyoruz. Birbirine sağlam bağlarla bağlı her bir elemanımızla güler yüzle sizlere yardımcı oluyoruz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*