ARA02129092814

İstanbul Depo Temizliği

Depo temizliği, eşyaların uzun süreli muhafaza edildiği ortamların sağlıklı ve hijyenik olmasını sağlayan profesyonel temizlik hizmetleridir.

Temizlik işleri, zaman ve aynı zamanda enerji gerektiren işler olduğundan günümüzde profesyonel temizlik hizmetleri ilgi gören bir sektör haline gelmiştir. Artan talep doğrultusunda firmamız; ev temizliği, fabrika ve ofis temizliği gibi profesyonel temizlik hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda profesyonel depo temizliği hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize kusursuz ve üst düzey kalitede sunar.

Eşyaların uzun süre muhafaza edildiği depoların düzenli periyotlarda ve doğru aşamalar ile temizlenmesi muhafaza edilen eşyaların hijyeni açısından da büyük önem taşır. Depo temizliği yapan firmalar arasında lider konumuna erişmiş bir firma olarak, evlerinizin ya da firmalarınızın depolarını alanında uzman olan personellerimiz ve en etkili temizlik ürünlerimiz ile hijyenik bir seviyeye ulaştırmaktayız.

Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön planda tutan bir firma olarak depolarınızın detaylı ve kusursuz temizliği için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Depo Temizliği Nasıl Planlanır?

Muhafaza edilen eşyaların uzun süre deforme olmadan ve zarar görmeden muhafaza edilebilmesi için depoların temizliği son derece önemli bir hizmet alanı haline gelmiştir. Bu bilinçle hizmet veren bir firma olarak öncelikle müşteri memnuniyetini hedefleyerek uzman kadromuz ile gerek temizlik gerekse dezenfekte işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Ev ve iş yeri gibi alanlar ile kıyaslandığında depolarda bulunan eşya kapasitesi oldukça fazladır. Bu nedenle de personellerimiz temizlik öncesinde mutlaka hiçbir detayı atlamadan temizlik planı yapmaktadır. Deponun büyüklüğü, içeride bulunan eşya kapasitesi gibi tüm detaylar planlama dahilinde personellerimiz tarafından göz önünde bulundurulur.

Eşyaların dışarıya nasıl çıkarılacağı, deponun kirlilik oranına göre temizliğin yapılacağı süre, çalışacak olan personel sayısı ve hatta deponun havalandırma süresi gibi tüm detaylar planlama aşamasında uzman kadromuz tarafından belirlenir.

Depo Temizliği Nasıl Yapılır?

Depo temizliği hizmetlerimiz yer temizliği, ilaçlama, havalandırma ve dezenfekte olarak uzman ekiplerimiz tarafından çok yönlü olarak sizlere sunulur. İlk olarak mekanın kabası temizlenir ve ortamda örümcek varsa alınır, duvar temizliği yapılır. Son aşamada ise yerler süpürülerek tozdan arındırıldıktan sonra etkili dezenfektan ilaçları ile fırçalanarak yıkanır ve steril hale getirilir.

Deponuz ne kadar temiz olursa deponuzda muhafaza edeceğiniz eşyalarınız da aynı oranda uzun ömürlü olacaktır. Bu noktada alanında uzman olan personellerimiz tüm detayları ayrıntıları ile birlikte düşünerek kusursuz bir temizlik hizmetini sizlere garanti eder.

Son sistem ekipmanlar ve etkili temizlik ürünleri ile tüm depo alanınız toz ve bakterilerden tamamen arındırılır. Günün sonunda ise sizlere hijyenik bir depo ortamı teslim edilir.

kale-temizlik-şirketi-depo-temizliği

Profesyonel Kadro ile Kapsamlı ve Hijyenik Depo Temizliği

Depo temizliği, profesyonellik ve deneyim gerektiren bir iştir. Yılların bize kazandırdığı tecrübe ve profesyonellik sayesinde sizlere her ayrıntının düşünülerek temizlendiği temiz depo ortamları oluşturmaktayız. Bünyemizde sizlere hizmet veren personellerimizin her birisi alanında uzman ve tecrübeli personellerdir. Bununla birlikte son sistem ekipmanlara sahip olan firmamız, depolarınızı teknolojik ekipmanlarla zamandan tasarruf, memnuniyeti garanti ederek temizlemektedir.

Temizlik hizmetlerimiz sadece toz alma ve yıkama işlemlerinden ibaret değildir. Aynı zamanda her türlü haşere ve böcek türüne karşı eşyalarınızın güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak için personellerimiz temizlik sonrasında gerekli olduğu takdirde eşyalarınıza zarar vermeyen, haşereler için en etkili, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ürünleri ile depolarınızı ilaçlamaktadır.

Depo Temizliği Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Depo temizliği, günümüzde birçok firma tarafından piyasada sunulan temizlik hizmetlerinden birisidir. Ancak bununla birlikte şunu belirtmeliyiz ki; her firmanın hizmet kalitesi birbirinden farklıdır. Dolayısıyla da firma tercihi yaparken mutlaka detaylı olarak araştırmalı ve doğru tercih yaptığınızdan emin olmalısınız.

Hizmet kalitesi gibi depo temizliği fiyatları da her firmaya göre değişkenlik gösterir. Deponuzun büyüklüğü, depoda bulunan eşya kapasitesi gibi hususlara bağlı olarak temizlikte çalışacak personel sayısı ve kullanılacak ekipmanlar fiyatların belirlenmesinde doğrudan etkilidir. Profesyonel, kusursuz ve memnuniyet garantili temizlik hizmetleri alabileceğiniz bir adres arayışı içindeyseniz firmamız ile iletişime geçerek hem hizmet hem de fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*