ARA02129092814

İstanbul Su Baskını Temizliği

kale-temizlik-şirketi-su-baskını-temizliği

Su baskını temizlik şirketi olarak firmamız, geniş profesyonel temizlik hizmetleri yelpazesinde sizlere su baskını temizliği hizmeti ile de hizmet sunmaktadır. Sel ya da tesisat arızalarından dolayı meydana gelen su baskını, ciddi bir maddi kayba neden olabileceği gibi ufak çaplı su baskını bile evinizin, iş yerinizin ya da diğer yaşam alanlarınızın büyük bir kirliliğe bürünmesine neden olur.

Su baskını sonrasında yapılacak olan temizlik oldukça zordur. Nitekim detaylı ve profesyonel bir temizlik yapılmadığı sürece baskının gözle görünmeyen kirleri uzun vadede meydana çıkarak can sıkıcı bir kirliliği beraberinde getirebilir. Firmamız profesyonel ve deneyimli olan personel kadrosu ile sizlere detaylı su baskını temizliği sunarak bu durumdan kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olur.

Su Baskını Temizlik Şirketi

Alanında profesyonel personel ekibi ile kusursuz ve uzman bir temizlik hizmeti sunan firmamız, su baskını sonrası temizlik konusunda da teknik donanıma ve tecrübeye sahiptir. Belirli aşamalar ile kusursuz bir şekilde, hiçbir detay atlanmadan su baskını sonrası temizliğiniz yapılır ve yaşam alanlarınız sizlere anahtar teslim olarak teslim edilir.

Kaliteli ve mükemmel hizmet anlayışından asla taviz vermeyen firmamız, daima eğitimli ve deneyimli profesyonel kadrosu ile çalışmayı tercih etmektedir. Bu doğrultuda sizlere sunduğumuz hizmet kalitesinden de asla ödün vermemekteyiz. Sektörde lider bir firma olan firmamız, tüm müşterilerimize memnuniyet garantisi sunan köklü bir firmadır.

Su Baskını Temizliği Nasıl Yapılır?

Su baskını, her an birçok nedene bağlı olarak oluşabilecek bir durumdur. Bu durumda öncelikle işin ehli olan kişiler tarafından profesyonel hizmet almanız bu durumdan kısa sürede ve en az hasarla kurtulmanızı sağlar. Bizler su baskını temizliği İstanbul firması olarak bizlerle iletişime geçtiğiniz anda vakit kaybetmeden profesyonel ekiplerimizi yönlendirmekteyiz.

  • Öncelikle su baskını yaşadığınız yerde vidanjörler ile tüm su tahliye edilir.
  • Sonrasında vakit kaybetmeden personellerimiz elektrik tesisatı gibi güvenlik tehdidi oluşturabilecek bölümlerin güvenliğini sağlar.
  • Su ile temas eden tüm eşyalar ortam dışına çıkarılır ve eğer çamur birikintisi olmuş ise özel teknolojik ekipmanlarımız ile personellerimiz tüm çamuru sonuna kadar çektirir.
  • Çamur temizleme işlemi sonrasında ise artık detaylı temizlik işlemine başlanır. Personellerimiz öncelikle ahşap yüzeyleriniz var ise bu yüzeylerin su ile kabarmaması için yüzeylerdeki tüm suyu kısa sürede kurutur.
  • Tüm temizlik aşamalarında personellerimiz büyük bir titizlik ve özenle yaşam alanlarınızı su baskını etkilerinden kurtarır.

Su Baskını Önleme Yöntemleri

Su baskını, ne yazık ki özellikle sel gibi doğal afetler sonucunda her an başımıza gelebilecek üzücü durumlardan birisidir. Su baskınını yaşamak kaçınılmaz olsa da yaşam alanlarınızda uygulayabileceğiniz su baskını önleme yöntemleri sayesinde göreceğiniz zararı minimum seviyeye indirmeniz mümkündür.

Su baskını ihtimaline yönelik öncelikle giderlerin, pencere ve kapıların hasarsız ve su sızdırmaz olması son derece önemlidir. Eğer maddi ve manevi açıdan değerli eşyalarınız var ise bu eşyalarınızı mutlaka yüksek yerlerde muhafaza etmelisiniz. Ayrıca bir su baskını tehlikesi ile karşı karşıya kalacağınızı ön gördüğünüz anda doğalgaz, elektrik ve su hatlarını mutlaka kapatmalısınız.

Kale-temizlik-su-baskını-temizliği

Su Baskını Temizliği Fiyatları

Firmamız, hizmet kapsamı fazlasıyla geniş olan kurumsal bir İstanbul su baskını temizliği firmasıdır. Tüm hizmetlerini profesyonel bir şekilde ve kalite standartlarının üzerinde sunan firmamız, ayrıca modern teknolojik donanıma sahip olduğundan su baskını temizliği hizmetlerinizi de kısa sürede detaylı ve kusursuz şekilde sizlere sunar.

Firmamıza yönelik en çok merak edilen konulardan birisi de su baskını temizliği fiyatlarıdır. Öncelikle firmamız, firma kazancından önce müşteri bütçesini düşünen bütçe dostu bir firmadır. Dolayısıyla da firmamız, hizmet kalitesinden ödün vermemekle birlikte fiyatlarda taviz vererek optimum fiyatlar ile müşterilerimize hizmet sunan lider firmadır. Ancak her müşterimize temizliği yapılacak olan alanın büyüklüğü, çalışacak personel sayısı gibi farklı detaylar doğrultusunda değişken fiyat teklifleri sunulur.

Su Baskını Anında Yapılması Gerekenler

Her insanın, hayatı boyunca su baskını ve sel gibi durumlar ile karşı karşıya kalma ihtimali vardır. Dolayısıyla da hepimiz mutlaka su baskını anında yapılması gerekenler konusunda bilinçli olmalıyız. Böyle bir durumda öncelikle can sağlığınızı düşünerek anında su yatağını terk etmelisiniz.

Su baskını meydana geldiğinde öncelikle gerekli yerlere bilgi vererek yardım istemelisiniz. Daha sonrasında ise mutlaka profesyonel bir temizlik hizmetine ihtiyacınız olacaktır. İçerdeki suyun en kısa sürede atılması için mutlaka vakit kaybetmeden profesyonel hizmet talep etmelisiniz. Firmamız, bu konuda talep ettiğiniz anda ekipleri ile adresinizde bulunarak zor anınızda tüm desteği sizlere sağlar.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*