ARA02129092814

istanbul inşaat sonrası temizliği

istanbul inşaat sonrası temizlik istanbul inşaat sonrası temizliği

Her geçen gün daha da büyüyen mega kent İstanbul’da en çok talep gören hizmetlerden biri de inşaat sonrası temizliğidir. Yapılaşma arttıkça büyük bir ihtiyaç haline gelen inşaat temizliğinde profesyonel bir hizmet ihtiyacın yanı sıra bir zorunluluk halini almaktadır. İnşaat sonrası temizliği sorun olmaktan çıkaran çözümü size firmamız sunuyor. Kısa zamanda pratik çözümler istiyorsanız sektörün önde gelen firmalarından biri olan uzman ekibimiz ve kaliteli ekipmanımızla sizlere en iyi ve en uygun hizmeti sunuyoruz.

istanbul inşaat sonrası temizlik

istanbul inşaat sonrası temizliği

İster yeni evinize taşınmış, ister tadilat yaptırmış olun, aradığınız hizmeti İstanbul’un her yerine getiriyoruz. Evinizde, iş yerinizde ve hatta şantiyelerde inşaat sonrası harç, moloz, çimento gibi kaba kirlerin yanı sıra, ince işçilikler için de yanınızdayız. Normal deterjanların ve rutin temizliğin yapamadığını biz işin uzmanı ekibimiz ve son teknoloji ekipman ve kimyasallarımızla temizliyoruz. İnşaat sonrası zeminde kalan kireç kalıntılarını, fayans aralarına hapsolmuş alçı artıklarını ve derz fazlalıklarını hiçbir yüzeye zarar vermeden özenle yok ediyoruz. Ayrıca kaba temizlik ve derinlemesine temizlik hizmetini beraber almış müşterilerimize hassas yüzeylerin temizliği hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz.

Eğer siz de İstanbul’daki en iyi inşaat temizliği hizmetini almak isterseniz, iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel ekibimizle çalışmanın rahatlığını sürebilirsiniz. Tek yapmanız gereken işi uzman kadromuza bırakmak. Yedi gün yirmi dört saat ulaşabileceğiniz santralimizden randevu talep edebilir, evinize ya da işyerinize gelecek personelimizle size en uygun temizlik paketlerini ve cazip fiyatları öğrenebilirsiniz. Sadece bir iş günü içinde kaba kirlerinizi yok ediyor, derinlemesine temizliğinizi ve son rötuşları yapıyoruz. Arzu ederseniz referanslarımıza göz atabilir, aklınızda en ufak bir soru işareti varsa müşterilerimizin kendilerinden hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla evlerinize ve iş yerlerinize en uygun fiyatlı ve kusursuz temizliği getiriyor, yirmi dört saat içinde kullanıma hazır hale getirip anahtar teslimi yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir, santralimizden bilgi alabilir veya müşteri temsilcimizden randevu alabilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*