ARA02129092814

Beylikdüzü Su Baskını Temizliği

Beylikdüzü Su Baskını Temizlik
Beylikdüzü Su Baskını Temizliği

Doğal afetler; yaşamımız boyunca her an karşılaşabileceğimiz, hayatımızı tehdit eden, can ve/veya mal kaybına sebebiyet vererek hayatı olumsuz etkileyebilecek olaylardır. Su baskınları bu afetler arasında en can alıcı olanlarından biridir. Can kaybı olmaması temennisiyle birlikte yüksek oranda mal kaybına sebebiyet vermektedir. Bu da sosyal yaşamı kötü etkileyerek maddi/manevi zararlara yol açmaktadır. Kayıpların önüne geçebilmek için vakit kaybetmeden önlem alınıp temizlik işlemleri başlatılmalıdır. Beylikdüzü’ n de meydana gelen su baskınında alışveriş merkezini/evleri/iş yerlerini su basarak çeşitli hasarlar meydana gelmiştir. Bu baskınla  birlikte firmamız bu konudaki çalışmalarıyla su baskını temizliği konusunda öncülük etmektedir. Beylikdüzü su baskını temizliği öncesinde de yoğun çalışmalarla baskınlar konusunda ciddi çalışmalar yapılmıştır.

Beylikdüzü Su Baskını Temizlik

Beylikdüzü Su Baskını Temizliği

Baskınlar sonrasında meydana gelen hasar ve zararlar çoğu zaman telafisi olmayan türdendir. Kullanılamayacak  duruma gelen eşyalar, ev ve iş yerlerinden çıkması neredeyse mümkün olmayan lekeler ve dahası. Tüm bunların önüne geçebilmek adına su baskını temizliği adına çalışan şirketler bulunmaktadır. Su baskınları temizliği konusunda öncü olan şirketimizde uzmanlarımız yardımıyla verilen hizmetler şu şekilde özetlenebilir; Öncelikle su basmış olan alanda hasar tespiti yapılır. Tespit ardından zemin vakum makineleriyle sudan arındırılır.Bu işlemin ardından zeminde sudan kalan izler özel temizlik araçları ve kimyasallar  yardımıyla temizlenir, sonrasında duvarlardaki lekeler özel arındırma işlemleriyle birlikte temizlenerek ev/iş yeri/fabrika/ofis/alışveriş merkezi gibi hizmet verilen mekanlar kullanılır hale getirilir.

Su Baskını temizliği zorlu bir iş olmasıyla birlikte şirketimiz bu konudaki tecrübesi ve uzman ekibiyle oldukça geniş bir yelpazede çalışmaktadır. Beylikdüzü su baskını temizliğinde 7/24 hizmet anlayışıyla çalışan firmamızda öncelikli amacımız meydana gelen zararı en aza indirerek sizlere yaşam alanlarınızı sorunsuz şekilde teslim etmektir. Deneyimli çalışanlarımızla Beylikdüzü su baskını temizliği konusunda ve bunun yanında İstanbul’un dört bir yanında hizmet veren firmamız gerekli görüldüğü ve talep geldiği taktirde tadilat, boya badana gibi işlemleri de üstlenerek çalışmalarını sürdürmektedir. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz şirketimiz aktif çağrı merkezi hizmetiyle her türlü su baskını temizliğinde hizmetinizdedir.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*