ARA02129092814

istanbul petrol istasyonu temizliği

istanbul petrol istasyonu temizlik şirketi
istanbul petrol istasyonu temizliği

Hepimiz günlük hayatta petrol istasyonlarına ve dinlenme tesislerine ihtiyaç duymaktayız. Uğradığımızda birtakım gözlemlerde bulunmaktayız. Her insan tam hizmet veren , titiz , düzenli , güvenilir istasyonlara gitmek ister. Petrole uğrarken dinlenme amaçlı temiz, güzel mekanlara da ihtiyaç duyanlar olmaktadır. Bu istenileni vermek çoğu şirket için zor olurken  , “istanbul Petrol İstasyonu Şirketi” vatandaş memnuniyeti konusunda öne çıkmaktadır.

istanbul petrol istasyonu temizlik şirketi

istanbul petrol istasyonu temizliği

“istanbul Petrol İstasyonu Şirketi” işveren-işçi titizliği ve güler yüzlülükleriyle insanları en iyi biçimde karşılamaktadır. İşyeri temizliğine önem verirken çevreye rahatsızlık ve kirlilik vermeyecek , bulunması kolay boş arazilere istasyonu açmaktadırlar. Yangın çıkma olasılığından ötürü yerler her gün dezenfekte edilirken , petrol kontrolleri de yasa güvenliğine uygun şekilde yapılmaktadır. Petrol  temizliğinde kullanılan kimyasal maddelerin, kullanımı hakkında işe giren her personel eğitim aldırılarak bilgilendirilmektedir. Özellikle şehir dışına çıkanların sıkça kullandığı tuvaletler ve mescitlerimiz de önem taşımaktadır, temizlik konusunda. Tuvaletler sık sık büyük titizlikle yıkanıp , eksik malzemeler tedarik edilerek kişi kullanımına uygun hale getirilir. Mescitte ise abdest alacağı abdesthaneler temiz tutularak kişinin rahat kullanacağı  biçimde bırakılır. Mescit içindeki halılar sık yıkanarak namaz kılmaya uygun hale getirilir. Çoğu  petrol istasyonunda insanların yemek ihtiyaçlarını giderebilecekleri alanlar bulunurken bu alanlarda insanların temizlik hassasiyetine dikkat edilmektedir. Yemekler eğitimini iyi almış aşçılar tarafından sağlığa uygun ürünler ile yapılmaktadır. Aynı zamanda kişi yemeğini yerken küçük çocukların vaktini geçirebileceği güvenilir , titiz oyun alanları büyük kolaylık olmaktadır aileler için. Bu süreçte aileler arabalarını çalışanı memnun edecek cüzzi bir fiyatla temiz , kullanıma hazır bulabilirler. Bu uygulamayı kullanmak istemeyenler takdir ederlerse kendileri, şirketin tedarik ettiği temizlik malzemelerini kullanabilmelidirler.

Her konuda size güven vermeyi amaçlamış olan şirket sizi uğurlarken de titizlikten ödün vermeyip yolda rahat kullanabileceğiniz şirket promasyon ürünlerinden siz müşterilerine ikramlarını sunmaktan geri kalmayacaklardır. Sizlere en kaliteli , en uygun , en temiz hizmeti sunmak niyetinde olan “istanbul Petrol İstasyonu Şirketi” sizleri memnun etmeye her zaman hazır şekilde bekleyeceklerdir.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*