ARA02129092814

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

Mecidiyeköy Ofis Temizliği Hizmeti

Kale temizlik ile Mecidiyeköy temizlik şirketi talepleriniz profesyonel anlayış çerçevesinde tamamlanmaktadır. Kale temizlik şirketi vermiş olduğu tüm temizlik hizmetlerinde en iyi sonucu elde etmek için çalışmaktadır. Çünkü müşteri memnuniyeti kale için olmazsa olmazları arasına ilk sırada yer almaktadır.

Temizlik talepleri kategorilere ayırarak hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktayız. Bir ev ile ofis temizliği arasında bir çok farklılık oluşmaktadır. Bunla birlikte bir çok temizlik çeşidi mevcuttur. Doğru sonuç için temizlik kategorileri ve her seçenek için yapılan temizlik adımlarına değinmek gerekir ise;

Mecidiyeköy Ev Temizliği
Temizlik şirketleri için en çok farklı seçeneğe sahip temizlik kategorisidir. Ev temizliği kendi arasında, boş ev, dolu ev, tadilat sonrası ev, inşaat sonrası ev temizliği gibi ayrımlar yapılmaktadır. Aynı zamanda detaylı ev temizliği, genel ev temizliği şeklinde ayrımlarda söz konusudur. Ev temizliğinde dolu yani eşyalı ev temizliğini müşterilerimizi taleplerine göre genel veya detaylı temizlik şeklinde çözüm üretmekteyiz. Bunun dışındaki diğer temizlik taleplerinde dip köşe temizlik olarak nitelendirdiğimiz detaylı ev temizliği çalışması yapmaktayız. Detaylı temizlik çalışmamızda evin, tüm çerçeve ve camları, duvarları, ıslak ve kuru temizleri, dolap iç,dış ve üstleri, Banyo ve mutfak bölümleri ve kapılar temizlenerek el değmeyen herhangi bir bölüm kalmayacaktır.

Ev hanımlarının bizlere telefon üzerinden sordukları bir konuya da değinmek istiyoruz. Dolu eşyalı ev temizliğinde gelen personelin neler yapacağı sorusudur. Bu soruya bizlerin vermiş olduğu cevap aynen şöyledir. Gelen personel sabah 9:00 – 9:30 saatleri arasında giriş yapıp 17:30 – 18:00 saatleri arasında çıkış yapacaktır. Bu zaman dilimine göre gelen personel ile birlikte önem sıralamasına göre bir program yapınız ve bu programa uyularak bir çalışma yapılması, beklentinizi tam olarak karşılayacak bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır.

Mecidiyeköy Ev Temizliği Şirketi

Mecidiyeköy Ev Temizliği Şirketi

Mecidiyeköy Ofis Temizliği
Ofis temizliği hizmeti ev temizliği hizmetinden daha farklı bir tanıma sahiptir. Ofis temizliği hizmetimizde ilk olarak açılış öncesi yapılan inşaat ve tadilat sonrası ofis temizliğidir. Daha sonrasında ise periyodik olarak yaptığımız temizlik hizmetidir. Bu hizmet haftalık, on beş günde bir veya ayda bir şeklindedir. Ofis temizliğinde mesai saatleri sonrası hizmet taleplerinde de buluna bilirsiniz. Müşteri memnuniyeti için gerekli çalışma saat planlamasını yapılandıra bilmekteyiz.

Mecidiyeköy Dış Cephe Temizliği
Dış cephe temizliğinde olması gereken tüm alt yapı hazırlıklarını bitirmiş olan bir temizlik şirketi olarak sepetli vinç, dağcılık yöntemlerini kullanarak hizmet vermekteyiz. Personellerimiz gerekli olan tüm izinleri ve belgeleri mevcut olup bu konuda iş sağlığı ve güvenliğine dikkat etmektedirler. Dış cephe konusunda referanslarımızı inceleye bilirsiniz.

Mecidiyeköy Yangın Sonrası Temizliği
Yangın sonrası ortaya çıkan is ve yanmış olan eşyaların yıkanması ve atılması konusunda hizmet verilmektedir. Aynı zamanda dekorasyon, tadilat ve boya badana hizmetlerimizde mevcuttur. Bu konuda gerekli olan is çıkaracak endüstriyel malzemeler mevcut olup büyük oranda başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

Mecidiyeköy Mağaza Temizliği
Mağaza temizliği hizmeti genel olarak sabit personel şeklinde olmaktadır. Bunla birlikte mağazaların açılış ve kapanışlarında hizmet vermekteyiz. Personelimiz mağaza açılış ve kapanış esnasında daha önceden planlanmış bir çalışma yöntemi ile hizmet vermektedir. Çoklu mağaza şubeleri için özel çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi için bizle iletişime geçe bilirsiniz.

Mecidiyeköy Otel Temizliği
Otel temizliği hizmetinde genel olarak talepler, otel açılışı öncesi,  tadilat sonrası yapılan temizlikler, yoğunluk zamanlarında ortaya çıkan personel yetersizliğinde ve sabit olarak temizlik şirketi kadrosunda olan tam zamanlı personel taleplerinden oluşmaktadır. Kale temizlik şirketi olarak bu taleplerin tamamın da deneyimli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Mecidiyeköy Banka Temizliği
Banka temizlik hizmetlerinde en önemli husus güvenliktir. Temizlik şirketlerinden talep edilen personellerin sabıka kaydı başta olmak üzere gerekli incelemelerinin yapılmış olması gerekmektedir. Banka temizliklerinde genel olarak banka açılışı ve sonrasında kapanışlarında temizlik taleplerinde bulunulmaktadır. Bunla birlikte tam zamanlı personel talepleri de olabilmektedir. Kale temizlik tüm bu talepleri profesyonel bir anlayış ile yerine getirmektedir.

Mecidiyeköy Plaza Temizliği
Mecidiyeköy konum olarak çok fazla plazanın yer aldığı bir  bölgededir. Bu nedenle bu plazaların temizliği için talepler oldukça fazladır. Özellikle dış cephe, merdiven temizliği gibi taleplerin sayıları çoktur. Kale temizlik şirketi olarak bu talepleri yerine getirmek için personel eğitimleri başta olmak üzere çalışmalar gerçekleştirdik.

Mecidiyeköy Plaza Temizliği Şirketleri

Mecidiyeköy Plaza Temizliği Şirketleri

Mecidiyeköy Temizlik Personeli Temini
Temizlik personellerini kendi bünyesine almak yerine bir temizlik şirketinin bünyesinde çalıştırma taleplerini karşılamaktayız. Temizlik personellerinin tüm yasal sorumluluklarını temizlik şirketi olarak bizler takip etmekteyiz. Temizlik personelinin yol, maaş, sgk ödemeleri şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Personel temini isteyen şirket ile yapılan sözleşmeye bağlı olarak ödemeler şirketimize yapılacaktır. Bu konuda hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşa bilirsiniz.

Kale temizlik şirketi ile Mecidiyeköy bölgesindeki tüm temizlik hizmeti taleplerine memnuniyet garantili olarak hizmet sunmaktayız.

Temizlik şirketleri arasında kale farkını siz değerli müşterilerimize yaşatmak için çalışmalarımızda müşteri memnuniyet merkezli iyileştirmelere hız kesmeden devam etmekteyiz.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*