ARA02129092814

İstanbul Temizlikçi Bayan

temizlikci-bayan
İstanbul Temizlikçi Bayan

Kale Temizlik Şirketleri olarak Kurumsal çalışmalarımız yanında bireysel çözümlerde sunmaktayız. Özellikle İstanbul Avrupa yakasında yer alan Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Bahçeşehir, Florya ilçelerinde Temizlikçi Bayan, Gündelikçi ve Yardımcı kadın taleplerini yerine getiriyoruz.

Kale Temizlik olarak Temizlikçi bayan problemlerini çok iyi biliyoruz ve bu problemlerin önüne geçecek bir çalışma sistemini kendimize özel olarak geliştirdik. Bu sayede Temizlikçi, gündelikçi ve yardımcı bayan taleplerinde %100’e yakın bir memnuniyet başarısını yakaladık.

Temizlikçi Bayan Sorunları Nelerdir?

Kale Temizlik şirketleri olarak İstanbul Temizlikçi Bayan talepleri ile ilgili siz müşterilerimizin yaşadığı problemleri derledik. Bu derlemenin amacı sizlere en iyi hizmet vere bilmek içindir.

  1. Temizlik Şirketi bünyesinde olmayan kadınlardan alınan hizmetler. Bu şekilde alınan hizmetler temizlik şirketi güncesinden yoksundur.
  2. Gelen kadınların işine gelmeyen işleri kabul etmeme problemi. Mesai saatleri içerisinde dahi olsa yapmak istemedikleri işleri önünüze getire bilmektedirler.
  3. Yavaş hareket eden kadınlar nedeni ile ev ve ofis temizliklerinin eksik yapılıyor olması.
  4. Randevu saatlerine uymama sorunu. En çok karşılaşılan problemlerden bir tanesidir. Sizler kendinizi o gününüzün boş olması için programlarken  temizlikçi bayanın gelmemesi ile çok zor durumda kalabiliyorsunuz.
  5. Güvenlik, Gelen bayan bir temizlik şirketi bünyesinde hizmet vermiyor ise o bayana evinizi emanet etmeniz oldukça tehlikelidir. Çünkü bayanın hizmeti bitirmesi sonucu yaşana bilecek olumsuzluklarda ulaşa bileceğiniz bir kanalın olmaması bir problemdir.
  6. İş sağlı ve güvenliği açısından şirket dışında hizmet aldığınız bayanlarda bu sorumluluğun sizlerde olması.
  7. Malzemeli hizmet almak istediğinizde bu tür talepleri şirket dışındaki bayanlardan temin edememe problemi.

Yukarıda sıraladığımız sorunlar siz değerli müşterilerimizin bizleri araması sonrasında yakındıkları sorunlardır. Kale Temizlik Şirketi ile bu sorunların tamamından kurtulmuş olacaksınız. Çünkü bizler müşteri memnuniyetini ticari kardan çok daha öte tutmaktayız. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile devamlılık sağlamak gibi önemli bir hedefimiz vardır.

Kale Temizlik Hizmetleri ile temizlikçi kadın taleplerinizde en iyi hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi faaliyetleri arasında özellikle temizlikçi bayan talepleri yerine getirilmektedir. İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü ilçesi hizmet merkezlerimiz arasındadır.

1 Comment on İstanbul Temizlikçi Bayan

  1. Ev temizliği için bayan istiyorum. Fiyat alabilir miyim?

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*