ARA02129092814

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Bahçeşehir Temizlik Şirketi Çözümleri

Kale Temizlik şirketi olarak Bahçeşehir semtinde temizlik talepleri için çözüm üretmektedir. Hizmet bölgelerimizi kalite anlayışı içerisinde genişletmeye devam etmekteyiz. Bu anlayış ile Bahçeşehir Temizlik Şirketleri arasında yerimizi aldık.  Kale Temizlik Şirketi markası olarak %100 müşteri memnuniyet, temiz işçilik, kaliteli ve teknolojik malzeme, işinin ehli olan personel yapısı ve kurumsal çalışma politikası ile sizlerin tüm taleplerine karşılık vermektedir.

Kale Bahçeşehir Temizlik Şirketi olarak temizlik sektöründe memnuniyet ve en uygun fiyat garantili hizmet anlayışını getirdik.

Bahçeşehir Ev Temizliği

Bahçeşehir ev temizliği hizmeti birçok seçenekten oluşmaktadır. Öncelikle temizleme şekillerine göre genel ve detaylı ev temizliği olarak ikiye ayırmaktayız.

Genel ev temizliği; Bu temizlik seçeneği sadece eşyalı dolu evler için geçerli olmaktadır. Genel ev temizliğinde tüm eşyaların tozlarının alınması, camların ve çerçevelerin silinmesi, kapıların silinmesi, mutfak dolaplarının dıştan silinmesi, tuvalet ve banyo temizliği, kuru ve ıslak zeminlerin silinmesi şeklinde bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Detaylı ev temizliği; Bu temizlik seçeneğinde ise evlerinizin dip köşe temizlenmesini içermektedir. Genel ev temizliği hizmeti ile birlikte mutfak dolaplarının içinin silinmesi, koltukların silinmesi, halıların silinmesi, duvarların silinmesi hizmetlerini de dâhil etmekteyiz.  Ev temizlikleri evin durumuna göre boş ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği şeklinde kategorilere ayrılmaktadır.

Tüm ev temizliği kategorileri için çoklu personel desteği ve malzeme desteği bahçeşehir temizlik şirketi olarak sağlanmaktadır. Ev temizliklerinde detaylı ev temizliği seçeneği uygulanmaktadır. Temizlik sonrasında zaman kaybetmeden taşına bilirsiniz. Taşınmanız için tekrardan bir temizliğe ihtiyaç duymayacağınız şekilde ince ve detaylı temizlik yapılmış olacaktır.

Bahçeşehir Ofis Temizliği

Bahçeşehir ofislerimiz iş hayatımızın en çok zaman harcadığımız mekanlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle çalışma alanlarımızın temizliği iş gücü ve motivasyon kaybının önüne geçile bilmesi için en önemli kriterler arasındadır. Bunun bilincinde olan bahçeşehir temizlik şirketimiz ofis temizliği personellerini özel olarak eğitmektedir.  Ofis temizliği hizmetlerimiz talep edilmesi durumunda periyodik olarak haftalık ve aylık çalışma sözleşmeleri yapılmaktadır.  Periyodik ofis temizliklerinde malzeme talepleri şirketimiz tarafından sözleşmeye eklenmesi durumunda karşılanmaktadır.

Bahçeşehir Villa Temizliği

Bahçeşehir villa temizliği standart ev temizliği gibi algılanmasına karşın villaların metre kare açısından çok daha büyük olması nedeni ile çoklu personel desteği olmazsa olmazımızdır. Aynı zamanda villa temizlikleri dahilinde çoklu personellerin yönetimi de önemlidir. İş görevleri ve takipleri iyi yapılmadığı sürece temizliğin tam istenildiği gibi sonuç vermesi oldukça güçtür. Bahçeşehir temizlik şirketi olarak villa temizliği konusunda oldukça çok referansımız olması bizlere aldığımız işleri sorunsuz teslim etme konusunda güven vermektedir.  Kale Bahçeşehir Temizlik Şirketi olarak referanslarımız sayfasını incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Bahçeşehir Dış Cephe Temizliği

Bahçeşehir dış cephe cam temizliği iş sağlığı ve güvenliği açısından en çok dikkat edilmesi gereken temizlik kategorilerinden bir tanesidir. Dış cephe temizliği konusunda öncelikle gerekli eğitimlerden geçmiş ve bunu belgeleri ile kanıtlamış olan personeller ile hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda temizlenecek yerin uzunluğuna göre özel vinçler ile hizmet sunmaktayız. Bu yöntemler dışında dağcı yöntemi ile de vinçlerin ulaşamadığı yerlerde camların temizlenmesi sağlanmaktadır. Dış cephelerin temizliği için özel aparatlarımız ve kimyasallarımız sayesinde senede bir veya iki defa temizlik yaptırmak için şirketimize başvurmanız yeterli olacaktır. Dış cephe temizliği için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşa bilirsiniz.

Bahçeşehir Zemin Temizliği ve Cilalama

Zemin temizliği hizmetimiz zeminin çeşidine göre kullanılan özel petler ve makinemiz ile yapılmaktadır. İşin ehli olmayan ustalar tarafından yapılan zemin temizlikleri teminlerinizi temizlemek yerine çizilmesine ve zarar görmesine neden olacaktır. Aynı zamanda cilalama işini de mutlaka işinin ehli ustalara yaptırmanız gerekmektedir. Kale temizlik şirketimiz zemin temizliği ve cilalama alanlarında işlerinin ehli olan ve yeterli iş deneyimine sahip personel kadrosu ile hizmet sağlamaktadır.

Bahçeşehir Temizlik Şirketi ile profesyonel çözümler

Bahçeşehir Otel Temizliği

Bahçeşehir otel temizlikleri genel olarak açılmadan önce yapılan inşaat sonrası veya tadilat sonrası temizlikleri içermektedir. Bu temizlik hizmetlerimizde otel odaları, ortak kullanım alanları yeterli personel desteği ile ince temizlik uygulaması ile sorunsuz ve garantili olarak sağlanmaktadır. Aynı zamanda temizlik personeli temini de tam zamanlı, yarı zamanlı ve part time olacak şekilde gerekli yasal sorumlulukları şirketimiz üzerinde olarak tedarik edilmektedir.

Bahçeşehir Fabrika Temizliği

Kale temizlik şirketi olarak fabrika temizliği hizmeti en çok üzerinde durduğumuz çalışma alanlarımızdan bir tanesidir. Çünkü şirketimiz bireysel hizmetler yanında kurumsal hizmetler de vermektedir. Fabrika temizliği içerisinde, zemin temizleme, makinelerin temizliği, ofislerin temizliği şeklinde tüm bölümler temizlenmektedir. Fabrika temizliğinde gündüz temizliği olduğu gibi iş kaybının olmaması için gece çalışma seçeneklerimizde mevcuttur. Aynı zamanda talep edilmesi durumunda periyodik fabrika temizliği talepleri de sözleşmeli olarak karşılanmaktadır.

Bahçeşehir Merdiven Temizliği

Merdiven temizliği hizmetimiz haftada bir defa olacak şekilde yapılmaktadır. Apartman merdivenleri temizliğinde personelimiz memnuniyet garantili olarak merdivenleri, asansörleri, ortan kullanımda yer alan pencere ve camları, korkulukları, bina girişi kapısını ve camlarını, otoparkı, yangın merdivenini temizlemektedir. Temizlik için gerekli olan malzemeler şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Merdiven temizliğinde mutlaka karşılıklı olarak sözleşme yapılmaktadır. Şirketimiz yapılan sözleşmede yer alan tüm koşulları eksiksiz olarak yerine getirecektir.

Bahçeşehir Yangın Sonrası Temizliği

Başımıza gelen bir felaket olarak gördüğümüz yangın sonrasında evlerimiz önemli derecede hasar görmektedir. Yangın sonrası oluşan en büyük problemler arasında is ve kokudur. Bahçeşehir temizlik şirketi olarak is ve koku giderici özel kimyasallar sayesinde bu problemi büyük oranda çözmekteyiz. Yangın sonrası temizlik için ücretsiz olarak keyif yapmaktayız. Yaptığımız keşif sonrasında uygun görülmesi durumunda belirlenen randevu tarihinde çalışmalara başlamaktayız.

Bahçeşehir Su Baskını Temizliği

Su baskınları genel olarak dere yataklarına yapılan konutlarda meydana gelmektedir. Su baskını konusunda 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Su baskınında önceliğimiz suyun boşaltılmasıdır. Sonrasında ise alanlar çamur ve diğer dışarıdan gelen nesnelerden arındırılmaktadır. Ve son olarak mevcut araç ve gereçler detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Bahçeşehir Dershane ve Okul Temizliği

Periyodik temizlik seçenekleri ile hizmet verdiğimiz alanlar arasında yer almaktadır okul ve dershaneler. Tam ve yarı zamanlı olarak personellerimiz talep edilen sayı kadarı ile hizmet vermektedir. Dershane ve okul temizliğinde; derslikler, koridorlar, öğretmen ve yönetici odaları, tuvaletler gibi tüm alanlar detaylı bir şekilde günlük olarak temizlenmektedir. Okul ve dershanelerin temiz olması eğitimin kalitesinin artması için gereklidir. Hijyenik ortamlarda eğitim gören öğrenciler ile eğitim veren öğretmenlerin motivasyonları çok daha sağlıklı olacaktır. Kale Bahçeşehir temizlik şirketi olarak bu alanda birçok deneyimimize güvenerek iddialıyız.

Bahçeşehir Banka Temizliği

Banka temizliği hizmetinde en önemli önceliğimiz güvenliktir. Bu nedenle banka temizliğinde çalışacak personellerin gerekli olan tüm yasal araştırmaları şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Banka temizliğinde çalışacak ve güvenlik problemi oluşturmayacak personellerimiz ile periyodik olarak temizlik hizmetini vermekteyiz.

Bahçeşehir Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Halı ve koltuk yıkama işlemini eviniz veya iş yerinizde özel makinemiz ile sağlamaktayız. Bunun için bir gün öncesinde randevu oluşturmanız gerekmektedir. Acil olması durumunda o günkü programımız uygun ise günü birlik koltuk ve halı yıkama işlemini gerçekleştire biliriz.

Bahçeşehir temizlik şirketi olarak yukarıda belirmiş olduğumuz tüm hizmetleri eksiksiz ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile sağlıyoruz. Aynı zamanda en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Neden bizle çalışmanız sizler için doğru tercih olacaktır?

 1. Hizmetlerimizin tamamında %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.
 2. Fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre en uygun rakamlardan oluşmaktadır.
 3. Kale temizlik şirketi markası altında hizmet veriyoruz.
 4. Müşteri memnuniyeti bizler için başarı ile doğru orantılıdır.
 5. Kullanmış olduğumuz malzemeler teknolojik gelişmelere uygun olarak yenilenmektedir.

Kale Bahçeşehir Temizlik Şirketi olarak sizlerin telefonlarını beklemekteyiz. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet anlayışı ile taleplerinize göre sizlere en uygun tarihlerde randevu oluşturacaktır.

3 Comments on Bahçeşehir Temizlik Şirketi

 1. Taner Seçgün // Ekim 12, 2016 at 11:13 pm // Cevapla

  Bahçeşehir de yer alan ofisimiz için periyodik ofis temizliği hizmeti amak istiyoruz. Ancak bazı çekincelerimi var. Öncelikle personelleriniz sigortalımıdır. Bu bizim için olmaz ise olmazlarımız arasındadır. Aynı zamanda personellerinizin eğitimli, deneyimli ve bilgili oluşlarıda son derece önemlidir. Bu konuda sizlerden bilgi beklemekteyiz. Aynı zamanda haftalık 1 defa olacak şekilde 230 metre kare ofisimiz için fiyat teklifimide mail ile bildirmenizi rica ediyoruz. Sizleri Bahçeşehir Temizlik Şirketi şeklinde google üzerinde yaptığımız arama sonrasında bulduk o nedenle şirketinizi tanımak için bu tür ince detayları düşünmemiz gerekiyordu.

 2. Aziz Emini // Mart 2, 2017 at 6:34 am // Cevapla

  Bahçeşehir temizlik şirketi ihtiyacı doğması sonucu Kale temizlik ile tanıştım ve çalışmalarımı yapması üzerine anlaştım. Villamı temizletmek için anlaştığım şirket randevu saatine tam uyum göstererek sorunsuz bir şekilde hizmeti yaptılar. Kendilerini temizlik şirketi olarak tavsiye etmekteyim.

 3. Bahçeşehir’de yer alan inşaat sonrası boş villa temizliği için şirket arayışına girdik. Yapmış olduğumuz 4-5 adet görüşme sonrasında Kale temizlik ile anlaştık. Kendileri ile 5 kişilik bir ekip ile hizmet vermeleri konusunda. Villa temizliği gerçek anlamda zor bir iş daha önceden bir kaç kez daha taşınma nedeni ile bu tür temizlik ile uğraştık. Kale temizlik şirketini tebrik etmek istiyorum. Çünkü işi tam istediğim gibi yerine getirdiler. Villa temizliği konusunda gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz bu temizlik şirketinden.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*