ARA02129092814

İş Hanı Temizliği Memnuniyet Garantili %20 İndirim Fırsatı

İş Hanı Temizliği
İş Hanı Temizliği Şirketleri

İş Hanı Temizliği Memnuniyet Garantili %20 indirim fırsatıyla kaşınızdayız.  hizmetimizde olarak uzun yıllardır İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermekteyiz. İş Hanı Temizlik Şirketleri arasında Kale Temizlik olarak her zaman en uygun fiyat ile sizlerin yanındayız. Hizmetlerimiz arasında büro temizliği, Ofis  temizliği, iş hanı temizliği ve bodrum temizliği olarak daha bir çok alanda sizlere en iyi temizlik hizmetini vermek bizim misyonumuzdur.

Sizlere kaliteli hizmet sunmanın en birinci koşulu temizlik personellerimizin işlerini son derece iyi yapmasıdır. Bu nedenle temizlik personelimizin eğitimine son derece önem veririz. Temizlik ekibimiz çalışmaları sırasında temizlik ve özellikle hijyen olarak çok titiz davranmaktadır.

İş Hanı Temizliği Nasıl Yapılır?

İş Hanı Temizliği Nasıl Yapılır sorusunun cevabını vermeden önce Kale Temizlik Şirketi olarak üstlendiğimiz her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürmekte ve sektöründeki sürekli müşteri devamlılığını sağlayan ender şirketlerdeniz. Kale temizlik şirketi olarak temizlik konusunda tamamen uzman bir ekipten oluşan kadromuz ile eksiksiz bir çalışma yürütmekteyiz. Dürüstlük, kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak bizim birincil görevimizdir.

İş hanı temizliği görevlerinde iş yerinizin tertemiz görünümü ile gelecek olan müşterilerinize ferah duygusu aşılamaktadır. Merdivenlerin baştan aşağı temizleme, merdiven altları, yerler, kapı ve pencereler, iş hanındaki varsa bodrum temizliği ve daha sayılabilecek bir çok bölgesini baştan aşağı pırıl pırıl yapmakta ve bunun garantisini vermekteyiz. İş hanı temizliği olarak temizlik anlayışımız öncelik bölümler, ofis ve dış cephe şeklinde ayrıntılı bir biçimde anlatılacaktır.

İş hanında uzman kadromuz olarak öncelik ve en çok dikkat edilen bölümler şu şekilde sıralamıştır:

 • Mutfak
 • Tuvalet
 • Duvar
 • Cam
 • Çerçeve
 • Merdivenler
 • Merdiven Altları

Bu sayılanlar öncelik gerektiren temizlik yerleri olduğu için daha çok önem ve dikkat göstermektedir.

 

İş hanındaki ofislerin temizliğinde ise 

 • Çöp kovanları
 • Duvar yüzeylerinin eksiksiz temizliği
 • Telefon temizliği,
 • Masaların temizliği
 • Kapı, pencere, pervaz
 • Camların ve cam önlerinin temizliği
 • Lamba ve floresanların temizliği
 • Dip köşelerin temizliği
 • Zemin temizliği

İŞ YERİ TEMİZLİĞİ

Bütün bunların hepsi bittikten sonra son bir kontrol yapılarak ofisinizin tertemiz halini sizlere bırakmaktayız. İstenmesi halinde iş hanının dezenfekte kimyasal ilaçlarla böcek, sinek ve bir çok mikropların temizliğini de son derece titiz bir şekilde yürütmekteyiz. Tamamı ile profesyonel ve uzman bir ekipten oluşan kadromuzla iş hanınızın her yerini temizlemekte ve sizlere verdiğimiz sözü yerine getirmekteyiz. Profesyonel kadromuz işini yüksek bir öz güven ve özenle çalışıp işini yapan kadrodur.

İş ekipmanlarımız ise son teknoloji aletlerle çalışılıp rahat ve ferah bir iş hanı temizliği için sizlere hizmet verecektir. Bu son teknoloji ekipmanlarımız ile iş hanının dış cephe cam ve metal yüzeyini özel temizlik malzemeleri ile kaliteli ekip ve ekipmanlarını kullanarak temizlikleri kusursuz hale getirmekteyiz. Siz iş hanında çalışmalarınıza devam ederken uzman ekiplerimiz ise kendi en iyi yaptığımız işlemleri yapmaktayız. Böylelikle sizin çalışmalarınız hem aksamaz hem de iş hanının her yeri pırıl pırıl olmaktadır.

Periyodik İş Hanı Temizliği

Periyodik iş hanı temizliği hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için en ideal hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Haftalık İş Hanı Temizliği için tek yapmanız gereken şirketimizi arayarak bu talebinizi bildirmenizdir. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile sizleri ziyaret ederek en uygun fiyat teklifini tarafınıza iletmekteyiz.

En iyi temizlik şirketlerinden biri olarak sizlerin her zaman hizmetinizdeyiz. Gerek misyonumuz gerek vizyonumuz olarak İstanbul Avrupa yakası bir numaralı şirketi olan Kale temizlik şirketi, müşteri devamlılığı sağlayan ve uzman ekip ve ekipmanlar ile temizleme işini yapan ve temizlediğimiz her yeri tertemiz bırakarak arkasında güler yüz bırakan bir firmadır. Müşterilerimizi her daim kusursuz bir şekilde temizlik için kale temizlik şirketi ile irtibata geçmeleri yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz müşterilerimizin hizmetindedir.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*