ARA02129092814

Bağcılar Temizlik Şirketi

Dış Cephe Cam Temizliği
Dış Cephe Cam Temizliği Şirketi

Bağcılar’da temizlik şirketi arayışında olanlar için Kale Temizlik Şirketi olarak çözümler üretmek üzerine alternatif seçenekleri sizlere sunmaktayız. Temizlik şirketlerinin hızlı bir şekilde sayısının artması ile kalite, güven, uygun fiyat gibi bir çok kriter öne çıkmaya başladı. Kale Temizlik, bağcılar ve semtleri ( Güneşli, Kirazlı, Demirkapı, Mahmutbey )  için referansları, fiyatları, şikayet geçmişi gibi kriterler incelenerek web sitemizde listelemek yapmaktayız.

Bağcılar Temizlik alanında bir çok hizmet seçeneği mevcuttur. Bu hizmet seçenekleri ve çalışmalar esnasında gerçekleştirilen çalışmalar şu şekildedir.

Bağcılar Ev Temizliği

Ev temizliği çok geniş bir kavramı içerisinde barındırmaktadır. Eşyalı, Boş, İnşaat sonrası, Tadilat sonrası gibi hizmet seçenekleri mevcuttur. Temizlik sektörünün en çok talep gören seçeneği olan bu hizmet doğru şekilde yapılması için doğru bir başlangıç yapılması gerekmektedir. Ev temizliğinde tecrübelerimize bağlı olarak sıralama şu şekilde olmalıdır. Camların silinmesi, Mutfak temizliği, Banyo temizliği, Kapı ve diğer eşyaların tozlarının alınması, çekilmesi mümkün olan eşyaların altlarının temizliği ve son olarak zemin temizliği yapılarak işlem sona erdirilmelidir. Ayrıca özel talep olan buz dolabı içinin temizliği, ütü yaptırmak veya perde yıkatmak gibi seçeneklerde yaptırıla bilinir.

Ev temizliğinde 1+0, 1+1, 2+1 daireler için bir personel yeterli iken 3+1,4+1 gibi büyük dairelerin detaylı temizliği için en az 2 personel ile hizmet verilmelidir. Yoksa günün sonunda müşteri memnuniyeti mümkün olmayacaktır.

Bağcılar Ofis Temizliği

Bağcılar ilçemiz ve semtlerinde periyodik ofis temizliği hizmeti vermekteyiz. Ofis temizliği iş motivasyonu için oldukça değerlidir. Hijyenik açıdan sorunsuz olan iş yerlerinin ofis bölümleri sayesinde iş verimi çok fazla artmaktadır. Çünkü insan vücudu ve psikolojisi, çalışma ortamlarında ki dış faktörlere göre olumlu yada olumsuz vücut salgıları ortaya çıkarmaktadır.

Bağcılar Temizlik

Bağcılar Temizlik Şirketleri

Ofis temizliklerinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Temizliğin ne sıklıkla yapılması gerektiği konusunda Kale Temizlik şirketi olarak tavsiyelerimiz vardır.

 • Ofis alanları eğer 250 m2 ile 400 m2 arasında ise haftada 2 gün olmak üzere ayda en az 8 defa temizlik yapılmalıdır. Bu temizliklerin en az 2 tanesi çok detaylı yapılmalıdır. Detaylı ofis temizliğinde camların silinmesi, tuvalet bölümlerinin kimyasallarla temizliği, duvar ve kapı diplerinin silinmesi, duvarların silinmesini kapsamalıdır.
 • Ofis alanları 400 m2 ile 1000 m2 olanlar için ise öncelikle sabit bir temizlik personeli önermekteyiz. Bunla birlikte hafta sonrası 3-4 kişilik bir ekip ile detaylı temizlik yapılması gerekmektedir. Diğer bir alternatif ise haftada 2 gün en az 2 veya 3 personel ile temizlik çalışması yapılmalıdır.
 • Ofis alanları 200 m2’dan daha az ise haftada 1 temizlik yeterli olacaktır. Ayıca 15 günde bir cam silme ve duvar silme gibi daha detaylı temizlik yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Bağcılar bölgesi genel olarak sanayi bölgesi olması nedeni ile ofisler daha çok kirlenmektedir. Bunun için mutlaka temizlik konusu yöneticiler için öncelikler arasında başı çekmelidir. Bağcılarda Kale temizlik şirketi olarak sözleşmeli olarak aylık ödeme şeklinde faturalı hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizleri 7/24 araya bilirsiniz.

Bağcılar Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği hizmetlerimizde Bağcılar ilçemiz başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçe semtlerinde hizmetlerimize devam ediyoruz. Dış cephe temizliği senede en az 1 bölgenin durumuna göre 2 defa yapılması gerekmektedir. Dış cephe temizliğinde bir çok yöntem mevcuttur. Bu yöntemler şu şekildedir;

 • Sepetli vinç ile temizlik; Bu yöntem ile uzunlukları 10 ile 80 metreye kadar uzaman vinçlerle temizlik yapılmaktadır. En fazla 2 personel ile aynı anda hizmet verilmektedir. Çok uzun olmayan ve çevresinde yol olan binalar için en pratik yöntemdir.
 • Dağcılık yöntemi; Özellikle çok uzun olan ve çevresinde bahçesi olan yani sepetli vinçlerin giremeyeceği binalar için uygulanan bir yöntemdir. Maliyet açısında ise çok daha masraflıdır.
 • Platform ve uzatma yöntemleri ; Bu iki yöntem ise 10 metre yüksekliğe kadar iş yapmaktadır.

Bağcılar dış cephe cam temizliği hizmetlerimizde her zaman sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız. Camların silinmesi için özel kimyasal bileşenler kullanıyoruz. Kompozit bölümler içinde özel üretilmiş farklı kimyasal ürünler kullanmaktayız. Dış cephe cam temizliğinde, camların ve kompozitlerin çizilmemesi ve yanmaması gerekmektedir. Ancak işin ehli olmayan şirketler bu konuda tecrübeleri de çok az olması nedeni ile bu tür olumsuzluklarla sizleri karşı karşıya bırakmaktadırlar. Kale temizlik şirketi olarak yeterli tecrübeye sahibiz ve sizlere memnuniyet garantili hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bağcılardaki Temizlik Şirketleri Anketi

Bağcılar'daki Temizlik Şirketlerinden Şikayetleriniz Nelerdir?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kale temizlik şirketi olarak Bağcılar ilçemizde bir çok alan da temizlik hizmeti vermekteyiz. Yukarıda listelediğimiz hizmet alanlarımız en çok hizmet verdiğimiz kategorilerdir. Bu hizmetlerimiz dışında aşağıdaki listede yer alan hizmetleri de sizlere en uygun fiyatlara sağlamaktayız.

 1. Fabrika Temizliği
 2. Villa Temizliği
 3. İnşaat Sonrası Temizliği
 4. İş Yeri Temizliği
 5. Depo Temizliği
 6. Zemin Temizliği
 7. Mağaza Temizliği
 8. Cafe Mutfak Temizliği
 9. Yangın Sonrası Temizliği

Temizlik hizmetlerimizde en çok dikkat ettiğimiz konuların başında iş sağlığı ve güvenliği gelmektedir. Bu konuda gerekli olan tüm tedbirleri mutlaka almaktayız ve asla ödün vermemekteyiz. Daha sonrasında ise siz değerli müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmektir.

Talepleriniz için iletişim bölümündeki iletişim bilgilerimizi kullanarak sizlere 7/24 ulaşa bilirsiniz. Özellikle fabrika temizliği, ofis ve cafe temizliklerini gece de yapmaktayız.

1 Comment on Bağcılar Temizlik Şirketi

 1. Bağcılar’da temizlik şirketi arayanlar için profesyonel hizmet veren nadir şirketlerden bir tanesi de Kale Temizlik şirketidir. İnşaat sonrası ev temizliği üzerine yaptığımız anlaşma üzerine detaylı ince temizlik çalışması yapıldı. Zaman ve söz verilen detaylı temizliği şirket tam olarak yerine getirdi. Boş ev temizliği konusunda daha önceki taşınmalarımda hep sorun yaşamıştım. Şimdi ise bu sorunu yaşamıyor olmanın mutluluğu içerisindeyim.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*