ARA02129092814

Kavaklı Temizlik Şirketi

Kavaklı Temizlik Şirketi
Kavaklı Temizlik Şirketleri

Kavaklı Temizlik Şirketleri içerisinde profesyonel hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize Kale Temizlik Şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü ilçemize bağlı olan Kavaklı semtimizde bir çok alanda temizlik hizmeti talepleriniz için firmamızı araya bilirsiniz. Kavaklı Ofis Temizliği, Kavaklı Villa Temizliği, Kavaklı Ev Temizliği, Kavaklı Dış Cephe Temizliği gibi bir çok hizmet seçeneğini sizlere sunmaktayız. Kale Temizlik olarak misyonumuz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Buna yönelik olarak personel yapımızı sürekli eğitmekteyiz ve aynı zamanda kullanmış olduğumuz temizlik malzemelerimizi yenilemekteyiz.

Beylikdüzü Kavaklı Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Kavaklı Temizlik Şirketleri arasında uzun yıllar hizmet veren şirketimiz yüzlerce referansa sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Özellikle ev temizliği, ofis temizliği, bina merdiven temizliği alanında periyodik haftalık hizmet verdiğimiz müşteri sayımız oldukça fazladır. Covid 19 sürecinde ortak kullanım alanları olan bina, apartman, ofis gibi yerler için haftalık ve aylık düzenli temizlik hizmeti veriyoruz. Sözleşmeli olarak bizlerle çalışa bilirsiniz. Aylık fatura kesilerek tek ödeme üzerine anlaşma yapmaktayız. Güvenilir bay ve bayan personellerimiz ile sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kale temizlik şirketi olarak 7/24 bizleri arayarak talepleriniz bildire bilirsiniz.

Kavaklı Temizlik Hizmeti için Neden bizi tercih etmelisiniz?

  • 5000 civarında ev ve ofis temizliği tecrübesine sahibiz.
  • Personellerimize müşterilerimizden gelen geri dönüşümlere göre eğitim vermekteyiz.
  • Fiyat politikamız diğer temizlik şirketlerine göre çok daha uygun rakamlardan oluşmaktadır.
  • Sürekli aynı personel ile hizmet almanızı sağlıyoruz talepleriniz doğrultusunda.
  • Personellerimiz covid 19 virüsüne karşın gerekli olan tüm önlemleri almaktadır.

Kavaklı Temizlik Şirketi hizmetlerimiz için tek yapmanız gereken bizleri aramanızdır. Kale Temizlik olarak telefonlarınızı beklemekteyiz.  Beylikdüzü ilçemiz’de diğer semtler ve komşu ilçeler içinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.  Kampanyalarımız, Müşteri yorumlarımız için sayfamızı belirli aralıklarla takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Mevsimlik özel kampanyalarımızın duyurularını sitemiz üzerinden yapmaktayız.

Kale Temizlik Şirketinde Verilen Temizlik Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Birçok insan günlük yaşamın temposunda detaylı temizlik gereksinimini tam anlamıyla karşılayamadığı için profesyonel temizlik şirketlerine ihtiyaç duyar. Bu nedenle seçilen temizlik şirketi, kişilerin tüm hijyen ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamalıdır. Kale temizlik şirketi bünyesinde yer alan tecrübeli ekip çalışanları sorumluluğunda bulunan her yaşam alanını detaylı bir şekilde temizlemeyi kendisine görev edinir.

Bu kapsamda müşterilerimiz temizlik hizmetleri söz konusu olduğunda bir sınırımızın bulunmadığını bilmelidir. Şirketimizde temizlik ritüelinin olmazsa olmazı olan silme, süpürme ve toz alma işlemlerinin yanı sıra halı, koltuk, petek, fayans ve duvar temizliklerine de yer verilmektedir. Tüm bu temizlik hizmetlerinin yanı sıra müşterilerimizin temizlik taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verilebilecektir.

Sizde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızdan yararlanmak için iletişim bilgilerimizden hemen arayın.

Yorum Yap - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*